3. jūnijā notiks Bērnu tiesību aizsardzības dienai veltīts pasākums “Darām kopā”

Šonedēļ atzīmēsim starptautisko Bērnu tiesību aizsardzības dienu, tāpēc 3. jūnijā aicinām kopā ar ģimeni piedalīties Bērnu tiesību aizsardzības dienai veltītā pasākumā – “Darām kopā”!

Pasākums norisināsies viesu namā “Kliģi”, Tukuma novadā, un tā ietvaros no plkst. 10.00 visas dienas garumā norisināsies darbnīcas par ANO Bērnu tiesību konvencijas pamatprincipiem, diskusijas ar ekspertiem, ģimeņu talantu koncerts, kā arī spēles un izklaides bērniem.

Esat laipni aicināti piedalīties pasākumā, ja:

  • esat audžuvecāki vai apsvēruši iespēju par tādiem kļūt;
  • jums ir interese un prieks dzīvot kopā ar bērniem;
  • vēlaties satikt ģimenes, kuras ikdienā rūpējas par bez vecāku gādības palikušiem bērniem;
  • jums attiecībās ar cilvēkiem ir svarīga cieņpilna un vērtīborientēta attieksme;
  • vēlaties kopā ar bērniem radoši un aktīvi pavadīt dienu.

 

Pasākums ir īpaši veltīts ANO Bērnu tiesību konvencijai un tās pamatprincipu izpratnei. ANO Bērnu tiesību konvencijai ir pievienojušās 196 valstis un kopš 1992. gada 14. maija Konvencija ir saistoša arī Latvijai. Pasākuma ietvaros profesionāli diskusiju un darbnīcu vadītāji palīdzēs audžuģimenēm un bērniem izprast Konvencijas pamatprincipus un saskatīt šos pamatprincipus savā ģimenes dzīvē. Tiek sagaidīts, ka līdz ar izpratnes veidošanos par konvencijas pamatprincipiem, tie kļūs par orientieri ģimenēm savu vērtību apzināšanai un dos plašāku skatījumu uz to, kā katrs ģimenes loceklis ģimenē var būt uzklausīts, pieņemts, atbalstīts.

Pasākumu organizē biedrība “Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze”” un finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Iepriekšējā pieteikšanās obligāta un sīkāka informācija pa tālr. 22016391.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *