Ice hockey stick with puck

29.maijs – svētku diena. Eksāmeni notiek!

Saeima pirmdien, 29.maijā, ārkārtas sēdē galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”. Ar grozījumiem 29.maijs – Latvijas hokeja komandas 2023.gada Pasaules hokeja čempionātā bronzas medaļas ieguves diena – noteikts par svētku dienu.

Izglītības iestādēs paredzētie eksāmeni netiek atcelti, paredz likuma grozījumi.

 

Komentāri

 1. Nupat gribas teikt ka latviešu hokejisti savu darbu paveica no visas sirds, godpratīgi, bez apmāna, bez slinkuma, bez meliem. Varbūt tad mums visiem vajadzētu šādi strādāt un tad arī valsti sakārtosim. Šodien visiem svētkus sagādājuši hokejisti, bet vai mēs esam visi pelnījuši? Valsts iestādes var mierīgu sev ielkt brīvdienu, kā ar pārējiem…

 2. Es piekrītu, ka šis haoss ir traks. Kā var naktī lemt un iestādes vadītājam, kurš vēl guļ un nav kursā par to, kas naktī noticis, zvana vecāks, jo viņš jau 7.00 ir vienmēr pie iestādes durvīm. (un es šo vecāku saprotu) Kad 7.00 vēl ir tukši e-pasti, kad ēdināšanas firmas arī dod ziņu saviem darbiniekiem, ka ir brīvs, kad daudzi WhatsAppus izslēdz uz nakti un nesaņem šīs ziņas tādā agrumā. Valstī bardaks.! Izglītības Ministre nedrīkstēja to pieļaut. Tad maksājiet dubultā kā svētku dienā un viss. Vai tiešām iestāžu vadītājiem, direktoriem, uzņēmējiem ir jāsēž un jāgaida , ko naktī kāds pieņems? !! Absurds!
  Bet par hokejistiem milzu prieks un visas cieņa. Lēmējvarām gan būtu jāņem piemērs no viņiem!

 3. Malači hokejisti!
  Toties no varas puses tas ir bezjēdzīgākais populisms, kurš rada tikai haosu.
  Ja bērnam šodien bija paredzēta ekskursija, skolotāja šorīt paziņo, ka ekskursija nenotiks, kaut patiesībā ekskursija būtu lielisks saliedējošs pasākums, kura laikā apspriestu mūsu hokejistu izcilo sasniegumu.
  Firmas nolīgtajam šoferim par nenotikušo braucienu neviens nemaksās, atšķirībā no ”izdegušajām” skolotājām, kurām priekšā praktiski trīs mēnešu apmaksāts atvaļinājums.

  1. Ekskusijai paredzētais maksàtu 2x vairāk kā darba dienā. Nez vai iestàdes budžets to ļauj. Un ja izgl. Ministre neiebilda šai brīvdienai, tad par ko izglītības iestàdē stràdājošie ir sliktāki kā Domes darbinieki, Vid darbinieki, tiesneši utt

 4. Vīri uz ceļa strādā,tāpat kā tas kurš pļauj zāli un vēl daudzi citi,kuriem ir ražošana,kuriem darbi saplānoti un nevar atlikt,bet valsts kantori palēkdamies aiztaisa durvis…nu kaut kas mums nav ar saprātu

  1. tu neraudi!Rīt viss būs kā parasti!!!Vecās stangas tik čīkst komentāros.Viena diena ārpus rāmja un pasaule sabrūk jums???

  1. Valstele???Valsts jau sastāv no cilvēkiem, ko tad te raksti valsteles vietējās preses lapā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *