Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Senioru teātra festivāls Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 11. oktobris 17:58

Festivāla viesu statusā – Auces amatierteātra grupa «Kopā» iestudējumā – Andris Niedzviedzis «Dūdene zina!», Matkules teātra ļaudis un Tukuma seniori. Festivālu kuplināja folkloras kopa «Milzkalnieki». Visi aktieri, kas, mazāku vai lielāku lampu drudzi izturējuši un veiksmīgi savas lomas nospēlējuši, nespēja turēties pretī milzkalnieku aizrautīgajai muzicēšanai, un jau pēc brīža laidās jautrā dejas solī, atraktīvās rotaļās.

Izmantojot festivāla “trešās daļas” neformālo gaisotni, lūdzām režisorēm padalīties iespaidos par pasākumu.

L. Zāmele (Auce, režisore): “Atbraucām rudenīgi lietainā dienā, bet, ienākot šeit, mūs sagaidīja jauka mūzika un saulainas sejas! Ar jūsu, tukumnieku, Katrīnu arī paguvām iepazīties… Vispārsteidzošāk bija uzzināt, ka šis Tukuma senioriem ir pirmais šāda veida pasākums – viss ir ļoti labi organizēts, valda patiesi sirsnīga atmosfēra… Pasākums ir tik jauks, ka skaidri zinām: mūsu ceļi vairs Tukumam garām neies! Aiciniet – brauksim atkal!”

M. Zilberte (Matkule, režisore): ”Mums ir patiess prieks būt šeit – te valda ļoti sirsnīga un draudzīga gaisotne. Ja nākamgad būs nākamais festivāls un mūs aicinās vēl – noteikti brauksim!”

Lita Lukša (Tukuma pensionāru biedrības valdes locekle, atbildīgā par kultūras darbu): ”Prieks, ka mūsu teātriniekiem radās šī ideja, ka pietika uzņēmības un drosmes ko tādu noorganizēt. Tas, kā viņi jūtas namamāšu un namatēvu lomās, ir labi redzams: visi ir klātesoši un visa notiekošā paša viducī! Un enerģijas senioriem netrūkst nevienā jomā! Tiem, kas kaut ko dara, protams.”Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. pensionārs teica:

    Man jautājums,kur bija informācija par šo teātra festivālu,es arī būtu piedalījies,tikai tagad internetā to ieraugu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool