Ceturtdiena, 2019. gada 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Visas pozitīvās sajūtas!

Marija Anmane
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 17. jūlijs 10:01

Tas ir tas, ko gribas novēlēt visiem tukumniekiem un viesiem šajos svētkos, kad gan priecājamies par savu pilsētu, gan suminām ziedu karalieni – Rozi!

Brīdi, kad top šīs rindas, varam uzskatīt par priekšsajūtām: reklāmas un svētku programmas sola patiesi piepildītas, aizraujošas svētku dienas (sinoptiķi – lietu un vējus, pat vētru – pirms tam)… Tātad – visas pozitīvās sajūtas, viss, kas mūs priecēs, izklaidēs un sajūsminās triju dienu (un vakaru, un nakšu) garumā, vēl tikai būs! Man pagaidām jāsaka: rīt. Jums, šo laikraksta numuru lasot, jau ir pamats sacīt: šodien.

Tad  nu – lai viss notiek! Lai priecē koncerti un šovi, lai sajūsmina tukumnieku un viesu sniegums. Lai katrs atrodam savu “ķirsīti” uz Rožu svētku “kūkas” (lai prieku neapēno kāds nevilšus gadījies “kauliņš”…)! Lai mūs visus vieno skatītāja, klausītāja, vērotāja un līdzdalībnieka azarts.  Lai šīs trīs kopā pavadītās dienas rada draudzību, ļauj uzplaukt mīlestībai, stiprina ģimenes saites.

Ikviens gudrs cilvēks – nešaubos, ka tukumnieku lielākais vairums ir tieši tādi! – nepiemirst domāt arī par ikdienu. Par laiku, kad svētku kūka būs apēsta ar visiem ķirsīšiem… Daudz kas vērtīgs, interesants un vajadzīgs turpinās būt un notikt. Atmiņas par pazīstamu mākslinieku viesošanos ar koncertiem. Cerība, ka mūziķiem, māksliniekiem un dzejniekiem patiks mūsu publika. Zināšanas, ko būsim guvuši no ziedu kārtošanas mākslas pasniedzējiem – klausoties lekcijas, piedaloties sarunās, vērojot, kā tas viss spēj pārvērst kultūras namu, pilsētu. Pēc svētkiem – ikdienas lietošanai – paliek skaisti iekārtotais un sakoptais Pilsētas parks. Jācer, ka tāds tas paliks vienmēr, – tur nu mēs katrs varam daudz ko darīt! Vispirms jau – nenovēršoties un nepaejot vienaldzīgi garām brīžos, kad katram atbildīgam savas pilsētas iedzīvotājam būtu jāiejaucas. Tāpēc – šīs slejas pēdējais novēlējums: lai nepietrūkst vārdu, pasākuma sarūpētājiem paldies sakot! Lai  pēc svētkiem, bez burzmas un kņadas, varam vēlreiz pārliecināties, cik skaists ir Tukums. Cik radoši un jauki cilvēki mēs spējam būt – gan katrs atsevišķi, gan visi kopā. Lai šīs atziņas mūs pavada un stiprina ikdienas gaitās!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.25 | 12:00

Skolu deju kolektīvu koncerts Tukumā 

2019.04.25 | 13:30

Atvērto durvju dienas Kandavā 

2019.04.25 | 16:00

Auduma apgleznošanas Kandavā 

2019.04.25 | 18:30

Skriešana Milzkalnē 

2019.04.25 | 19:00

«Māsa Kerija» Tukuma kultūras namā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool