Svētdiena, 2018. gada 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs

Horoskopi no 2. jūlija līdz 8. jūlijam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Kāds no nesen iegūtajiem paziņām, sadarbības partneriem var izmantot tavu straujo, ugunīgo dabu savās savtīgajās interesēs. Esi apdomīgs, rūpīgāk izvērtē saņemtos piedāvājumus. Pilnīgi iespējams, otrā pusīte spēs sniegt tev vērtīgus padomus, jautājums: vai tu viņos ieklausīsies? Ģimenes biznesam atbilstošs laiks.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Tev veiksmīgi izdosies pierādīt savas prāta spējas. Būsi izteikts līderis savā darba kolektīvā. Kopumā lieliska nedēļa, lai veidotu kontaktus ar ārzemju sadarbības partneriem. Zināmus šķēršļus var radīt juridiska rakstura sarežģījumi. Esi savaldīgs, saskaroties ar konkurentu negodīgo rīcību, noteikti nenolaidies līdz viņu līmenim!

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Iespējams, dosies tālākā ceļā. Pratīsi to izbaudīt, kā arī gūt jaunas zināšanas, iespaidus. Rūpējies par veselību, neaizraujieties ar alkohola lietošanu un atturēties no gastronomiskām pārmērībām. Saskarsmē ar pretējo dzimumu radīsi par sevi simpātiskas un erudītas personas iespaidu. Esi piesardzīgāks pie stūres.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Pateicoties līdzšinējiem sasniegumiem darbā, apzināsies savu vērtību, kļūsi drošāks, pašpārliecinātāks. Otrdien vai trešdien vari organizēt pārrunas ar augstākstāvošajiem, uzrunāt sadarbības partnerus, risināt juridiskus jautājumus. Intuīcija darbosies ar “pilniem apgriezieniem”. Ģimenē būsi patiesi iejūtīgs.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Šonedēļ droši vari sākt īstenot savus grandiozos plānus. Tās Lauvas, kas nolēmuši mainīt darbu, var negaidīti saņemt ļoti vilinošu un perspektīvu piedāvājumu. Periods piemērots tālākiem braucieniem, komandējumiem. Nejauši sastaptie cilvēki var ienest būtiskas pārmaiņas. Brīvdienās kārtīgi jāatpūšas.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Zvaigznes silti iesaka atturēties no spontānas rīcības, jo tā var jūtami pabojāt attiecības ar kolēģiem, kā arī iedragāt profesionālo reputāciju. Vēlams arī neaizrauties ar līdzgaitnieku kritizēšanu, pamācīšanu. Mēģini svarīgākos darbus paveikt līdz trešdienai. Brīvdienās vari doties nelielā izbraukumā.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Parūpējies par pienācīgu darbu plānošanu, kā arī esi gatavs kompromisiem. Jo mazāk sevi šaustīsi ar pārdomām par to, vai esi pieņēmis pareizos lēmumus, jo ātrāk sasniegsi kāroto mērķi! Privātajā dzīvē ies karsti. Saskarsmē ar mīļoto var nenākties viegli panākt kopīgu valodu. Iespējams, abi būsiet pārlieku uzvilkti.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Ik pa brīdim var parādīties sajūta, ka īsti nejūties savā vietā dzīvē, ka ir pienācis īstais brīdis kaut ko mainīt. Izlēmīgākie spēs ne tikai apsvērt iespējas izmēģināt savus spēkus jaunā jomā, bet arīdzan jau stādīs konkrētus plānus, kā cerēto labāk īstenot. Mīlas jomā būsi gatavs vairāk pielāgoties partnera vēlmēm, vajadzībām.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Nedēļas sākumā vēlēsies nedaudz uzdzīvot. Varbūt iztērēsi vairāk naudas nekā šobrīd vari atļauties. Zvaigznes tomēr silti iesaka nesteigties ar dzīves baudīšanu, būt taupīgākam savos tēriņos. Velti nedaudz vairāk uzmanības ģimenei, pārliecinies, ka jūsu starpā valda patiesa sapratne.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Tavu prātu nemitīgi nodarbinās ar materiālo dzīves pusi, biznesa lietām saistītais. Esi piesardzīgāks ar garīgo slodzi. Finansiālos jautājumus labāk risināt nedēļas otrajā pusē, savukārt pirmdien un otrdien vairāk uzmanības veltīt sabiedriskām aktivitātēm, ar reklāmu, jaunu sadarbības partneru meklēšanu saistītiem jautājumiem.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Labvēlīga nedēļa tiem, kuri strādā psiholoģijas un žurnālistikas lauciņos. Lieliski sapratīsies ar jaunāko paaudzi. Saskarsmē ar pretējo dzimumu valdīs zināma spriedze, taču, liekot lietā savas psihologa dotības, to izdosies mazināt. Ģimenes dzīvē iespējamas patīkamas pārmaiņas, senu domstarpību noregulējums.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Ja tu sapņo par nekustamā īpašuma iegādi, risini šos jautājumus nedēļas sākumā, bet atturies to darīt ceturtdien vai piektdien. Darbā iespējami strīdi ar augstākstāvošajiem. Galvenokārt, tie būs saistīti ar paredzētajām reformām darba vietā un jaunajiem pienākumiem, kuri tev tiks uzticēti. Esi diplomātisks sarunās ar priekšniecību. Nedēļa nogali vēlēsies pavadīt laukos.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Savu Latviju mīlot 

    Saules pielieta un ziedu pārpilna puķu pļava. Pretstatā tai – novembra lieti, dubļi, skarbi vēji, ne ...

  • Rūta Fjodorova Zaglis paliek zaglis 

    Katru vakaru «Degpunktā» rāda ne to labāko mūsu daļu sabiedrības. Tad noskurināmies un pie sevis nop ...

  • Ivonna Plaude Lai Cilvēks tiešām vērtība būtu! (2)

    It viss liecina, ka valsts simtgade neapturami tuvojas. Par to aizvien skaļāk runā un raksta visos m ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool