Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Jauniešus aicina pieteikties studiju stipendijām

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2015. gada 4. februāris 11:07

Topošie un esošie augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu studenti līdz 1. martam aicināti pieteikties studiju stipendijām, ko apdrošināšanas sabiedrība «Ergo» piešķir bez vecāku gādības palikušiem jauniešiem. Ik gadu «Ergo» stipendiātu pulkam pievienojas vidēji 4 – 6 mērķtiecīgi jaunieši.

Jau 14 gadus apdrošināšanas sabiedrība «Ergo» jauniešiem piešķir studiju stipendijas, visu studiju laiku nodrošinot ar 140 eiro atbalstu katru mēnesi. Šo gadu laikā «Ergo» atbalstījusi jau 65 jauniešus. No tiem 14 joprojām saņem stipendiju, bet tie, kas jau veiksmīgi absolvējuši kādu no Latvijas augstskolām vai profesionālās izglītības iestādēm, sekmīgi darbojas tādās nozarēs kā arhitektūra, medicīna, sociālās zinātnes, biznesa vadība, datorzinātnes u.c.

«Ergo» stipendiāti nāk no dažādiem Latvijas reģioniem un bieži vien izvēlas mācīties ne vien Rīgā, bet arī Daugavpilī, Valmierā, Jelgavā, kā arī Ventspilī. Viņus vieno vēlme mācīties, pilnveidoties un sasniegt iecerētos mērķus, tāpēc stipendija ir būtisks atbalsts. Īpaši jauniešiem, kas nāk no tālākiem lauku pagastiem un kam jārēķinās arī ar papildu izdevumiem dzīves vietas nodrošināšanai, ikdienas tēriņiem un mācību materiāliem.

„Katru gadu «Ergo» stipendijas pasniegšanas laikā iepazīstam arvien jaunus, mērķtiecīgus jauniešus ar apzinīgu attieksmi pret dzīvi, kas, neskatoties uz grūtībām, nepadodas un cītīgi virzās uz iecerēto. Šos jauniešus var apbrīnot, jo viņiem izdevies saglabāt stipru gribu un patiesu sirdssiltumu. Viņiem nav tēva stiprā pleca vai mātes silto mierinājuma vārdu grūtos brīžos. Tomēr viņi ir motivēti nenolaist rokas un pastāvīgi sevi attīstīt. «Ergo» stipendiāti nav dzīves lutekļi, tomēr viņi paši uzņemas rūpes par savu nākotni, bet tas, ko mēs varam darīt – viņus atbalstīt, sniedzot palīdzīgu roku, „pieaugušās” dzīves gaitas uzsākot,” stāsta Ingrīda Ķirse, «Ergo» valdes locekle Baltijas valstīs.

«Ergo» stipendijas studentiem piešķir sadarbībā ar nodibinājumu «Vītolu fonds», lai atbalstītu bāreņus, kas uzauguši bez kāda no vecākiem un kuriem stipendija ir labs atbalsts. Uz to var pretendēt gan topošie studenti, gan pirmo un vecāko kursu studenti jebkurā studiju programmā. Vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai mācību olimpiādēs sasniegtiem panākumiem. Stipendijai var pieteikties, ja jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes vai bārenis vai ja viņu audzina viens no vecākiem, kā arī, ja viņš ir no daudzbērnu ģimenes. Par priekšrocību tiek uzskatīts tas, ka stipendijas pretendents aktīvi iesaistījies sabiedriskos procesos skolā vai ārpus tās.

Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lvKomentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool