Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Darīsim gaišu Latviju!

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 3. maijs 18:19

Lapu plaukšanas mēnesis maijs sākas ar brīvdienām. Kalendārs vēsta, ka mēneša pirmā diena ir Darba svētki un mūsu valsts Satversmes sapulces sasaukšanas diena, bet svētdiena, 4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas diena. Tā kā valsts svētki šoreiz ir svētdienā, par brīvdienu pasludināta arīdzan nākošā, pirmdiena.

Brīvdienu daudz, bet kā tās pavadīt? Iespēju tāpat – ne mazums, atbilstoši katra interesēm, vēlmēm un iespējām. Kā nekā klāt arī vēl viens vērienīgs notikums – Pasaules čempionāts hokejā.
Tiesa, pavasarīgie laika apstākļi daudzus no mums rosina darboties mazdārziņos, doties dabā un tuvākos vai tālākos izbraukumos kopā ar ģimeni.
Citi, savukārt, izmantojot garās brīvdienas, dodas tālākos ceļojumos un apciemo sen neredzētus draugus un paziņas. Pavasaris un svētki mudina atvērt sirdis un raudzīties uz dzīvi gaišāk un priecīgāk. Piecelsimies no rīta, uzsmaidīsim sev, saviem mīļajiem un ar smaidu dosimies ikdienas gaitās! Darīsim visu ar prieku, jo ticiet, prieks par paveikto atradīs ceļu pie mums atpakaļ dubultīgi.
Izmantosim lietderīgi to, kas mums dots. Tik sen nav bijusi šāda iespēja – veselas piecas dienas pavadīt pēc savas sirds patikas. Var jau būt, ka tā ir likteņa dāvana, kas aicina mūs apstāties, padomāt par to, kas paveikts, darāms patlaban un tālāk nākotnē?
Un šajā garo svētku dienu klāstā ir mūsu valstij svarīga diena – Neatkarības pasludināšanas diena, kad visā Latvijā sanāksim kopā, lai vienotos dziesmā un priekā – lai ar kādu, bet savu, neatkarīgu valsti! Un atcerēsimies, ka bija laiks, kad skolās diena iesākās, visiem kopā dziedot «Dievs, svētī Latviju…». Žēl, ka patriotisms mūsos kaut kur ir iesnaudies… Varbūt atmodināsim to, atdzīvinot šo mūsu tautai tik nozīmīgo sajūtu!
Varbūt simboliski, ka Dziesmotā diena noslēgsies ar Jāzepa Vītola «Gaismas pili»? Jo tieši šobrīd tas ir īpaši svarīgi – ar visiem spēkiem stāvēt ar un par gaismu, gaišu darot arī savu zemi, savu Latviju!


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool