Svētdiena, 2019. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija

Tukuma NVO Apvienība Rožu svētkos cienās ar atkāzu zupu

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 4. jūlijs 02:33

Tukuma NVO Apvienība (Tukuma NVOA) piedalās Rožu svētku rīkošanā un aicina ikvienu interesentu uz biedru organizāciju aktivitātēm šī gada 8. jūlijā, no plkst. 12:00 Tukumā Brīvības laukumā, Rožu svētku laikā.

Tukuma NVOA svētku apmeklētājiem piedāvās nobaudīt atkāzu zupu, degustēt priežu pumpuru sīrupu, un netradicionālus ievārījumus, vērot teātri dzejas kompozīcijā, sacerēt pašiem savu dzeju, piedalīties rožu izgatavošanā no dabas materiāliem un piedalīties daudzveidīgās TNVOA biedru rīkotajās aktivitātēs. 

Katra mēneša pēdējā otrdienā Tukuma NVOA biedru organizācijas Tukuma NVO mājā organizē Atvērto Durvju Dienas, informējot iedzīvotājus un ikvienu interesentu par biedrību darbību un iespēju iesaistīties rīkotajās aktivitātēs. Maija mēnesī notikušajā Atvērto Durvju Dienā ar dažādām radošām un praktiskām darbnīcām piedalījās 12 biedrības, iesaistot visus sanākušos interesentus. Viena no visvairāk apmeklētāju piesaistošajām nodarbībām bija biedrības "Tumes mežroze" vadītā "Kādu ūdeni dzeram", kurā ikviens varēja pārbaudīt savu līdzi paņemto dzeramo ūdeni.

 Šoreiz Atvērto Durvju Dienu aktivitātes tiks īstenotas līdzdarbojoties Rožu svētku rīkošanā, kas notiks Tukumā no 6.-8. jūlijam. Šī gada Rožu svētku svinību programma ir balstīta uz Rožu kāzu tematiku – piektdiena veltīta meiteņu un puišu izpriecām, sestdienā plānotas lielo kāzu aktivitātes, sveicot jaunlaulātos un 10 gadus kopā nodzīvojušos pārus, savukārt pēdējā kāzu diena tiks aizvadīta rotaļās, spēlēs un baudot atkāzu zupu, kuru būs sarūpējušas Tukuma NVO Apvienības biedrības.

Rožu svētku pēdējā dienā – 8. jūlijā, no plkst. 12:00, Brīvības laukumā, Tukuma NVO Apvienības biedrību plānotās aktivitātes

Norises laiks

Aktivitātes apraksts

Aktivitātes organizētājs

12:00 –

Atkāzu zupas gatavošana un baudīšana.

Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienība

12:00 –

Degustācijas: iespēja degustēt priežu pumpuru sīrupu imunitātes stiprināšanai, netradicionālos ievārījumus, piem., “Ķirbis ar rumu padusē” un medutiņu.

Radoši praktiskā darbnīca: vērpšanas procesa ar vērpjamo ratiņu vērošana, padomi vilnas apstrādē un dziju krāsošanā

Biedrība “Zentenes izaugsme”

12.00 – 12.30

Teātra izrāde, dzejas lasījums. R. Blaumaņa dzejas kompozīcija “Sievietes liktenis mīlēt un …”

Teātra draugu kopa “Tukuma DOMU BIEDRI”

12.30 – 13.00

Dzejas sacerēšana un lasījumi: Katram apmeklētājam tiks dāvāts lasījums un kopīgi sacerēta jauna dzeja.

Tukuma Literātu apvienība

12.00 – 14.00

Radoši praktiskā darbnīca: rožu izgatavošana no dabas materiāliem.

Tukuma Dāmu Klubs un

radošo personību klubs "Ligzda”

12:00 –

“Ūdens ir dzīvība” – pārdomas par ūdens nozīmi, padomi ūdens izmantošanā.

Sieviešu tiesību biedrība “Tumes mežroze”

Visa pasākuma laikā

Grāmatu galds – iepazīstināšana ar Tukuma dzejnieku un rakstnieku izdotajām grāmatām.

Rokdarbu un citu radošu, praktisku un baudāmu labumu tirdziņš.

Tukuma Literātu apvienība

Irlavas interešu klubiņš

Aktivitāšu programma tiks papildināta, tāpēc sekojiet informācijai Tukuma novada medijos un Tukuma novada Domes mājas lapā www.tukums.lv/nvo                                                                                          

Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienas tiek rīkotas projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība”, (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros. Projektu līdzfinansē Tukuma novada Dome.

Plašāku informāciju par Atvērtajām Durvju Dienām var iegūt sazinoties ar projekta kapacitātes programmas vadītāju Ievu Upesleju pa e-pastu: pozitivadoma@pozitivadoma.lv  vai pa tālruni: 29255774.

 

Linda Kalniņa, projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienība” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” informācijas koordinatore

 _____________________________________________________________________________

 Šis materiāls ir sagatavots projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” (Tukuma NVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild Biedrība “Tukuma Nevalstisko organizāciju apvienība” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

2019.04.20 | 12:00

Daiļslidošana Tukumā 

2019.04.20 | 12:00

Lieldienas Džūkstes pasaku muzejā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool