Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Suminās konkursa «Ziemassvētku smukums» laureātus

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 31. decembris 12:42

Katru gadu Tukuma novada dome aicina ikvienu tukumnieku izgaismot savas mājas, balkonus un lodžijas, dārzus un pagalmus, darba vietas un skatlogus un piedalīties konkursā «Ziemassvētku smukums».

Aktīvo iedzīvotāju veikumu domes Rūķi novērtēja 17. decembrī un par uzvarētājiem individuālo māju grupā atzina īpašumus: Rīgas ielā 45, Rīgas ielā 49, Kārklu ielā 15, Rīgas ielā 78, Zvārtes ielā 2A, Ausekļa ielā 22, Ausekļa ielā 24, Pūpolu ielā 6, Pūpolu ielā 8, M. Parka ielā 10, Pērses ielā 2, Dzirņu ielā 3, Birztalas ielā 1B, Aveņu ielā 10, Skuju ielā 1, Saules ielā 14, Rīgas ielā 84, Saules ielā 11, Smilšu ielā 28 un Ceriņu ielā 6.

Daudzdzīvokļu ēku grupā atzinību ieguva balkoni (lodžijas) Dārzniecības ielā 20-28, Spartaka ielā 26 -7, Kuldīgas ielā 70-11 un Kalēju ielā 14k 2 – 21.

Savukārt sabiedrisko ēku grupā Rūķu ievērību ieguva Tukuma Raiņa ģimnāzija J. Raiņa ielā 3, Tukuma 2. pamatskola J. Raiņa ielā 3a, Tukuma novada internātpamatskola Raudas ielā 6, Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde «Lotte» Raudas ielā 3 un Tukuma pilsētas kultūras nams Lielajā ielā 1, bet tirdzniecības un apkalpes uzņēmumu grupā: veikals «Bodīte dāmām» Brīvības laukumā 17, veikals «Jūlītes pasaule» Brīvības laukumā 15, SIA «Skrīne» J. Raiņa ielā 7, SIA «Polteh» Zemītes ielā 8, IKU «Eduards» Stacijas ielā 4 un SIA «Sakta» Lielajā ielā 59A.

Kā atzina viena no domes Rūķiem – Tukuma tūrisma informācijas centra vadītāja Ingrīda Smuškova, katru gadu ir jaunas vietas, ko apskatīt, un ir arī tādi saimnieki, kas savu īpašumu izgaismo katru gadu: “Rūķu vidū spriedām, ka tur, kur ir bērni, noteikti ir arī krāšņākie rotājumi – bērniem par prieku. Ir dažas mājas Pūpolu ielā, kas pārsteidz ikreiz un kur var gūt iedvesmu, kā izgreznot savu namu. Ir arī tādas vietas, kur cilvēki šo darbu ir tikai sākuši – ar vienu virtenīti, ar kādu rotājumu, un tas noteikti ir pirmais solis šajā Ziemassvētku smukumā, kurā ir svarīgi atrast līdzsvaru starp izdomu un dažādajiem rotājumu piedāvājumiem, protams, neaizmirstot arī par kopējo izskatu un varbūt arī par gaumi.”

Ziemassvētku smukuma apbalvošana notiks 31. decembrī 23.30 Brīvības laukumā pie lielās svētku egles.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. aa teica:

  Muļķigs konkurss. Uzvar tas kam vairāk piķis, lai laampiņas sapirktu.

 2. Sanijs teica:

  Ja gaumīgi izgrezno nama fasādi, tad konkursā nepiedalies, ja vairāk ieguldi līdzekļus virteņu iegādē jo lielāka atzinība – stu..bums !

 3. Ceļinieks teica:

  Labdien. Ļoti nesmuki izdarījuši NTZ fotogrāfi un vadība. Titulbildē redzamās CŪKAS rādītāji ir ļoti neapmierināti par šo rīcību. Pat netiek pieminēts kur un kas to uztaisījis. Kāpēc neliekat uzvarētāju bildes? Lūdzam par šo paskaidrojumu.

 4. ss teica:

  Smilšu ielā vispār pa nakti saulenēs jāstaigā,lai tiktu savā paģī !!! Katram balkonam būtu 1 vieta !

 5. Lala teica:

  Nu kā jau Tukumnieki,tā vietā lai priecātos par ko skaistu,tik izgāž savas negācijas un rejas kā suņi…

 6. Saulīte teica:

  Laimīgu Jauno Ruksīša gadu visiem Tukuma domes Rūķiem,kā arī pozitīvi noskaņotiem Tukumniekiem!!!
  Konkurisiņš ir ļoti superīgs,jo tiek novērtēts viss ieguldītais darbiņš(pat parasts roku un izdomu darbs),ne tikai Lasvegasas lampiņu kalni
  Taka, tā tik turpināt,un katru gadu,cik nju vien iespējams visus darbīgos un centīgos iepriecināt ar ko patīkamu un mīļu!
  Paldies Jums!!!

 7. Ilmārs teica:

  Konkursā diemžēl netiek vērtēti īpašumi, kas gaumīgi izrotāti, bet gan tie, kuros ieguldīta lielākā nauda!

 8. Cukurs-Zuckerman teica:

  Tā ir normāla cilvēka vēlme padarīt skaistāku savu mājokli un , jo īpaši, Ziemassvētku gaidās.
  Cilvēki iegulda savus naudas līdzekļus, iegulda darbu, maksā par elektrību un rezultātā padara skaistāku savu īpašumu, tā priecējot ne tikai sevi, bet arī apkārtējos.
  Šī jaukā tradīcija kļūst aizvien aptverošāka un arī radošāka rotājumu izvēlē, šogad varēja redzēt žogu stabiņus izrotātus ar adītām cepurītēm, kur vēl burvīgāk.

  Bet nē, sovokiem un viņu pēctečiem riebjas skaista vide, tāpēc te zākājas, viņiem tuvākas izlauztas ārdurvis, aprakstīti koridori, izdemolētas autopieturas, nolauzti apstādījumu kociņi utt.

 9. Tukumniece teica:

  Liela aizdoma , ka kā vienmēr apbalvoto godā (starp uzņēmumiem) ir tie kas ir lielākie ziedotāji Domei , jo piem. Saktai un Polteh nekas īpašs , ievērības cienīgs nebija…
  Bet konkurss ir labs un atbalstāms.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool