Jānis Vītols

Šonedēļ aplī satiksmi neslēgs

Lai arī iepriekš tika ziņots, ka šonedēļ tiks slēgta satiksmes jaunbūvējamajā Meža, Dzelzceļa un Rīgas ielas aplī Tukumā, šonedēļ krustojums tomēr būs izbraucams.

Lai arī iepriekš tika ziņots, ka šonedēļ tiks slēgta satiksmes jaunbūvējamajā Meža, Dzelzceļa un Rīgas ielas aplī Tukumā,  šonedēļ krustojums tomēr būs izbraucams.

Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs skaidroja – lai arī laika apstākļi pēdējās dienās pasliktinājušies un kļuvis aukstāks, darbus šajā krustojumā nepārtrauks. Tā kā prognozes novembra sākumā sola siltu laiku, visdrīzāk, darbi nekavēsies un līdz valsts svētkiem apli pagūs pabeigt. Iecerēts, ka SIA «Strabag» vēl šoruden ierīkos divas asfaltētās apakškārtas, lai transportlīdzekļi varētu ērti apli izmantot, taču virskārtu asfaltēs pavasarī, kad laika apstākļi tam būs labvēlīgāki.

Komentāri

  1. Aplis šodien tiks slēgts uz pāris h, jau tūliņ būs ciet, pašvaldības policija jau zīmes izlikusi! Tā kā – satiksme tiks slēgta!

  2. pašvaldības policija gaida un berzē rokas, lai tikai varētu uzlikt kādu sodu par to, ka kāds kurš dzīvo šajā rajonā vai tuvu rigas ielas aplim, nevar izbraukt no savas mājas.
    Vēl pamācot , ka jāseko līdzi, kā jāpārvietojas Tukumā remonta laikā, ha vai nav smieklīgi, paši nesajēdz kad tiek slēgta vai neslēgta satiksme.
    Protams, ka tikai iekasēt sodus.

  3. tas aplis nebūs viegli zbraucams kravas automašīnām 🙁 tā taču ir tranzīta iela pilsētā.

  4. Policija nevienu nesodīja un ne no viena sodu neiekasēja, bet gan palīdzēja noslēgt satiksmi un paskaidroja vadītājiem, kur braukt 🙂 Super, paldies puišiem!

  5. Kārtējo reizi projektētāji nedraudzējas ar galvu!!! Braucot virzienā no centra, pa Rīgas ielu, nebūs iespējams nogriezties virzienā uz Dzelsceļa ielu!!! Varbūt Tukuma ziņas varētu noskaidrot, kāpēc nav atstāta nobrauktuve, kā agrāk. Lai veiktu šo manevrubūs, būs jāizbrauc goda aplis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *