Šogad plānots pārbūvēt Tukuma ugunsdzēsēju depo

2017. gada martā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Tukuma daļa saņēma jaunu automašīnu, kuru nav iespējams ievietot esošajā depo, tāpēc nepieciešama tā pārbūve. 2018. gada valsts budžetā depo pārbūvei Latvijā ieplānoti 300 000 eiro.

Jautā lasītājs: Pirms kāda laika  avīzē izlasīju, ka Tukuma ugunsdzēsēju depo ir problēmas ar jaunās ugunsdzēsēju mašīnas novietošanu, tāpēc tā stāv citur. Varbūt varat noskaidrot, vai būs tā mašīna vai nebūs?

Redakcija: 2017. gada martā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Tukuma daļa saņēma jaunu automašīnu, kuru nav iespējams ievietot esošajā depo, tāpēc nepieciešama tā pārbūve. 2018. gada valsts budžetā depo pārbūvei Latvijā ieplānoti 300 000 eiro. Šogad valstī plānots remonts 10 ugunsdzēsēju depo, un šajā sarakstā Tukums esot ceturtais.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 2. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Sanāk pie visa vainīga bij mašīna – līdzi kā pasakā par kurpnieku; kas dzīvoja bezbēdīgi, tad kungs uzdāvināja šim naudu, dziesmas izbeidzās – sākas problēmas.

      1. ir tā ka nopērk sākumā mašīnas stūri – pārējo, kur likt, kā uzturēt – gan jau kaut kā nebūt. Te nu ir kaut kā:)

  2. Pamuļķīga valsts ierēdniecība. Citu secinājumu nav. Atved mega dārgu mašīnu un tikai tad saprot, ka nav kur to turēt 🙂 Sviests.
    VUGD nezināja auto izmērus PIRMS piekrišanas to pieņemt?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *