Satraukums par nekārtību aiz tirgus paviljona Tukumā

Lasītājs jautā: Ilgi jau turējos, bet nu gribu pastāstīt par to lielo cūcību, kas ir pie tirgus paviljona Raiņa ielas pusē – privātmājas pagalmā, kas ir uz paviljona pusi. Tur jau ir izveidojusies tāda kā izgāztuve, pudeles, papīri… Un tas vēl nav viss, jo vīrieši tur iet arī nokārtoties. Vai tad savs privātīpašums nav jāsakārto, sevišķi tad, ja tas viss ir tik publiskā vietā, kā pie tirgus?

Lasītājs jautā:

Ilgi jau turējos, bet nu gribu pastāstīt par to lielo cūcību, kas ir pie tirgus paviljona Raiņa ielas pusē – privātmājas pagalmā, kas ir uz paviljona pusi. Tur jau ir izveidojusies tāda kā izgāztuve, pudeles, papīri… Un tas vēl nav viss, jo vīrieši tur iet arī nokārtoties. Vai tad savs privātīpašums nav jāsakārto, sevišķi tad, ja tas viss ir tik publiskā vietā, kā pie tirgus?

Tukuma novada pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds mums paskaidroja, ka šī māja jau iepriekš tikusi apsekota un ar īpašniekiem jau ir runāts. Arī šoreiz, ja situācija atbilstot lasītājas stāstītajam, mājas īpašniekam noteikti tikšot sastādīts protokols par administratīvo pārkāpumu. Pašvaldības policijas priekšnieks skaidroja, ka privātpersonai par sava īpašuma nesakārtošanu paredzēts sods no brīdinājuma līdz pat 350 EUR, savukārt juridiskajām personām – līdz 1 400 EUR lielai soda naudai.

Komentāri

  1. Vai tad tā pati pašvaldības policija to neredz?Vai negrib redzēt?Izskatās,ka nav izdevīgi redzēt.Arī tā mēdz būt.

  2. Vislabak man patik tie divi solini kuri ir pie zivju paviljona,tie laikam uzlikti bomziem un dzerajiem,kur sabojat visu est gribu un velmi iet uz tirgu iepirkties. Vieglak jau uzlikt kadam sodu par nepareizi novietotu masinu pie tirgus,neka izdzenat dzerajus.

    1. Nepiekritīšu.Salīdzinot ar citiem,Tukuma tirgus ir salīdzinoši sakopts.Vēl nesen nobruģēta centrālā eja.Tiesa,mikskastes gan varētu biežāk izvest,bet tur jau tukumnieki piebrauc ar labām mašīnām un izmet savus mēslus.Aizbrauciet uz Jelgavas,vai Rīgas tirgu,tad Tukuma tirgus liksies paradīze.

  3. pašvaldībai nav laika ar tādiem sīkumiem nodarboties, tai jāceļ olu rūpnīca un jāasfaltē kārtējam putna piena solītājam ceļš par mūsu naudu!

  4. Neejiet uz netīro tirgu!Jums uzcēla skaistu un uzkoptu Meierovica parku!Tagad tur tiksimies!

  5. Kam tas piemineklis intereses,butu par to naudu labak to smiekligo struklaku atjaunojusi,ko jau nezin kuro gadu 1.maija atklaj,ar tadu pasakumu,ka man pat kauns iet skatities,jo.nav jau ko redzet,nobrukuso struklaku malas.

  6. Bet Tukuma ziedam vismaz bus skaista vieta,kur skaisti iedzert,tikai salieciet vairak solinu,lai visiem ir kur piesest,ka neapgaz kads pieminekli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *