Jānis Vītols

Plūdu dēļ slēgta satiksme pār pagaidu tiltu Zemītes ielā /FOTO/

Lauktehnikā 13. aprīlī, ceļoties ūdens līmenim Slocenē, Zemītes ielas pagaidu tilta pamati izskaloti tiktāl, ka nolemts pulksten 17.00 satiksmi pār tiltu slēgt.

Satiksme atjaunota 16. aprīļa vakarā!

Lauktehnikā 13. aprīlī, ceļoties ūdens līmenim Slocenē, Zemītes ielas pagaidu tilta pamati izskaloti tiktāl, ka nolemts pulksten 17.00 satiksmi pār tiltu slēgt. Tilta būvnieku pārstāvis, SIA «M.A.-Taka» direktors Arvīds Lieckalniņš pauda pārliecību, ka trešdien, 17. aprīlī, satiksme tiks atjaunota vienā joslā pa jaunceļamo tiltu.

Kā stāstīja Tukuma novada domes komunālinženiere Leonarda Koršunova, tiklīdz pamanīts, ka palu ūdeņi sāk izskalot pagaidu tilta pamatus, satiksme pār to pārtraukta nekavējoties, notikuma vietā uzliktas brīdinājuma zīmes un drošības labad, lai kāds autovadītājs, nepamanījis zīmes, tomēr nemēģinātu upi šajā vietā šķērsot, pirms tilta nobērtas arī vairākas grants kravas.

SIA «Tukuma auto» pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Zanda Lorence informēja, ka autobusi izvēlēsies apbraucamos ceļus – virzienā uz Pūri, Kandavu, Ventspili, Kuldīgu utt. brauks pa veco Kandavas ceļu, bet uz Tumi, Jaunpili, Zemīti, Irlavu utt. – gar Jaunmoku pili. Pārcelta arī vietējo un starppilsētu autobusu pietura Lauktehnikā – tagad tā ierīkota Lauktehnikas aplī (pirms pagrieziena uz Ventspili).

Komentāri

 1. es nesaprotu,kaadaa aatrumaa ir jaastraadaa,ja pus gada laikaa nevar uztaisiit tiltu paar upiiti,kurai gandriiz cilveeks var paarlekt!?

  1. Kad būsi uzbūvējis, kādu tiltu , tad par būvniecības ātrumiem varēsi spriest, no malas jau viss izskatās vienkārši, man neliekas ka tas ir vienkārši.

   1. Aizbrauciet uz ārzemēm un paskatieties un pamācieties kā jābūvē tilti un estakādes!Schipol lidostā Amsterdamā pat lidmašīnas pa tiltu brauc pāri ātrgaitas šosejai uz lidostas otru pusi!Mums te pāri nieka upītei tiltu nespēj uzlikt, lai neizskalo…Bēdīgi…

 2. Pašreizejā dome tā arī nav spējīga nodrošināt normālu satiksmes organizāciju un ceļa zīmju izvietojumu, lai autovadītājiem būtu skaidri apbraucamie ceļi. Par pilsētas viesiem nemaz nerunājot..

 3. meeginaashu peedeejo reizi.ja nesanaaks,tad f..juu juusu portaalam un aviizei.nefig blokeet,neko neuzrakstiiju rupju vai ko tamliidziigu.kas par probleemu jums tur ir?
  —-
  tad nav ko saakt veelaa rudenii tiltu remonteet,ja nemaak,vai nevar pastraadaat pa ziemu.
  novosibirskaa to dara cauru gadu.

  primoraa arii vasaras vidus neizskataas,bet tilti top milziigi.

 4. Bēdīgi tik,ka no Rīgas vai Ventspils puses braucot nav laicīgi uzstādītas nekādas brīdinājuma zīmes par to ka no apli nevar iebraukt Tukumā!!! Cilvēks atbrauc un atdurās tupikā…

 5. Varēja jau tās strupceļa zīmes uzlikt ar kādu izskaidrojumu, savādāk uzliek gandrīz jau pie MC benzīntanka, ka strupceļš – kur, cik tālu utt neuzliek

 6. Vieglāk jau noslēgt ceļu, nekā pakustināt savas pelēkās šūnas. Cik stulbam ir jābūt un nerēķināties ar ūdens līmeņa celšanos? Vai tad mums pirmo reizi Slocene pārplūst?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *