Agris Jansons

Par satiksmes un cilvēku drošību Tukumā domājot

Ierosina lasītājs: – Tagad daudzi spriež un runā par drošību Tukuma ielās, arī par to, cik nedroša ir pāreja un visa tā ietves daļa pie poliklīnikas Raudas ielā, kur cilvēki pēkšņi dodas pāri ielai jebkurā vietā.

Ierosina lasītājs: – Tagad daudzi spriež un runā par drošību Tukuma ielās, arī par to, cik nedroša ir pāreja un visa tā ietves daļa pie poliklīnikas Raudas ielā, kur cilvēki pēkšņi dodas pāri ielai jebkurā vietā. Un es tur redzu ļoti vienkāršu risinājumu – tur var uzlikt nelielu nožogojumu. Un nevajadzētu tur nemaz tik milzīgus ieguldījumus, kā, piemēram, ceļā uz Lauktehniku, kur, ja tā paskatās, iespējams, to žogu un stabu pat ir par daudz.

Komentāri

 1. Tur tā jau šaurs trotuārs,kur vēl barjeru tur uzstādit.Knapi cilvēki var samainīties,nerunājot par to ja iet māmiņa ar bērnu ratiem un tu ar iepirkuma maisiņiem.Vispār trakums…

 2. cik atceros no raksta NTZ kur tika runats ar Policijas parstavjiem, tur tika minets ka si pareja tiks parvietota un tiks izveidots nozogojums, ar domu lai uz reiz neizskrien uz ielas..?
  !!!
  Kas tad nav ko rakstit, kad atkal tiek cilata tema..?? Tagad visi macis ko darit, ka darit…!

 3. Bet varbūt tēvocītis domāja, ka arī pretī poliklīnikai vajag bomīšu žodziņu. Tur, kur tā otrā mašīna, kājnieki baigi bieži vālē pāri?!

 4. Šis viennozīmīgi ir pretīgākais krusts pilsētā! It sevišķi, ja no tirgus gribi nogriezties uz slimnīcas pusi…Tirgus dienā, vai pirms 8.00:DD

  1. Brauc pa labi līdz aplim un tad uz slimnīcas pusi. Vai arī pa kreisi uz Jāņa ielu un līdz maximai.

   1. Vispār Tukumā sastrēgumu nav, tikai 40 min pirms skolu, darba sākumā un pievakarē.. .. Tukums izbraucams ir ļoti viegli un ērti….

 5. Gājēju pāreja jāpārceļ uz Lauku ielas pretējo pusi! Tas atbildīs loģikai, CSN un CSL 19. panta 3. punktam!
  Gājējs jānorobežo izskriet uz brauktuves no šķēršļa! Sēta priekšā!

 6. Beidziet, žogiem kāpj pāri…
  Vispirms nopietnas mācības CSN apguvē, nejau noklausīšanās kursus – bet nopietna apguvē…
  Gājēju tvarstīšanu un reālus sodus par CSN pārkāpšanu…
  Šī problēma ir izteikta: poliklīnika uz tirgus pusi, uzņemšanas nodaļa – Raudas iela – Superneto, Rimī – pasta iela, Rimī- Spēļu zāle, Tukuma 2 vidusskola – sarkanais krusts, pii “Pasaciņa” – Kurzemes iela un Meža iela, Tukuma 1 dzelzceļa stacija – jebkurā virzienā, Supernetto taciņa uz Maximas XX Kurzemes iela, tirgus laukuma apkārtnes ielas (tirgus dienās)
  Tātad tā nav konkrēta vieta, konkrētas personas – bet gan sabiedrības domāšana un saprašana pret savu veselību, dzīvību, nerunāsim jau par materiālajiem zaudējumiem…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *