Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iedzīvotāji var rosināt izmaiņas 

Lasītājs jautā: – Dzīvojam Lauktehnikā, un bērni regulāri brauc uz un no pilsētas ar autobusu. Vienkārši interesē, kāpēc ir tā, ka darbadienās tie autobusi, kas iet 11.00 un, piemēram, 14.00, kas būtu ērti, braucot no skolas mājās, kursē pa Meža ielu, nevis gar pieturu, kas tuvāka 2. vidusskolai? Savukārt brīvdienās – kursē gar skolu?

Redakcijas: komentāru sniedza Rolands Melderis, «Hansalines» pārstāvis, «Tukuma auto» izpilddirektors: ”Autobusa maršrutu tīkls vēsturiski veidots, balstoties uz iedzīvotāju pārvietošanās paradumiem. Līdz šim brīdim nav saņemta neviena iedzīvotāja ierosinājums par konkrētā maršruta izmaiņu nepieciešamību. Ja tomēr iedzīvotājiem ir nepieciešamības veikt izmaiņas kādā maršrutā, lūgums vērsties VSIA «Autotransporta direkcija» ar iesniegumu izmaiņu veikšanai. Jāņem vērā, ka iesniegumu jāpamatotam ar vairāku iedzīvotāju ierosinājumiem.”

 

Komentāri

  1. šodien , kad izmēdēšanas metode ( padarīt par idejisku, garīgu un tiesisku kastrātu+iedzīt depresijā) iznīdē Latvju vientiešus, rosināt, ietekmēt un izmainīt var tikai ,piemēram, sēņu nolasīšanas lenķi ( cik salīkušam cilvēciņam drīkst lasīt senes, iepriekš saņēmot atļauju), un tu to zini, bet tā nebūs , trakais maksis no utopijas filemlēm atpūtīsies, kad redzēs kas notiks šajā smerdeļpasaulītē ap 2025. gadu, bismallah.

  2. Ļoti noderīgi būtu, ja autobuss, kurš kursē uz Veļķiem atceļā uz Tukumu dotos caur Veļķu jauno daļu- Gravas ielu, Rudens ielu , Pilskalna ielu izejot uz Talsu ielas ārā no mikrorajona.

  3. No jauntukuma un uz to . Saraksts ir tik tizls . Nevar sinhronizēt ar vilcienu sarakstu ???!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *