FOTO: Baiba Reinsone

Autobusu sarakstu drīzumā nomainīs

Lasītājs jautā: – Interesējos par autobusu kustības sarakstu pieturā Talsu ielā 4. Kad to nomainīs, jo šobrīd tas nu nekādi neatbilst reālajai situācijai?

Pārvadātāja SIA «Tukuma auto» izpilddirektors Rolands Melderis skaidroja, ka sarakstus pilsētā neizliek viņa vadītais uzņēmums un ka šobrīd Latvijā visur tiek izvietotas vienota dizaina plāksnītes. Lielākoties tās mūspusē esot nomainītas, ar dažiem izņēmumiem – tas vēl nav izdarīts vietās, kur saraksti līdz šim bija piestiprināti uz apgaismes stabiem. Viss nepieciešamais nomaiņai jau esot sagatavots un tuvākajā laikā arī šajā pieturā būs jaunais saraksts. Līdz tam par autobusu kustību var interesēties, zvanot uz tālruni 63122300, pa kādu no uzziņu dienesta tālruņiem vai arī pašvaldības mājas lapā www.tukums.lv.

Komentāri

  1. tur kaut kads idiots ??? taisa tos sarakstus ??pa tukšo autobusi kurse un braukaa…… nevar kā jurmalā uztaisit ????? lai kopa ar vilcienu sinhronizetu laikus ????? no jauntukuma lidz stacijai un tt…. un no stacijas uz jauntukumu ??????? autobusi brauka bez cilvekiem 😀 jo tas ar vilcien laiku nesakrit :D:D:D idiotisms totalS!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *