Pasākums Levestē

Jaunpils jauniešu centrs dodas arī izbraukumos

Laikā, kad vēl jaunieši centri, kā arī, piemēram, projektu rakstīšana nebūt  nebija ikdienišķa parādība, īpaši jau reģionos, Jaunpils pagasta Levestē viss jau notika. Oficiāli biedrība «Levestes spicie» nodibinājās 2001. gadā un šķiet, ka tolaik pieredze, kā darboties un strādāt ar jauniešiem, bija varbūt tikai “vecākajam brālim” – Tukuma jauniešu centram jeb klubam «10X10». Demogrāfiskā situācija, bet tikpat arī paaudžu maiņa darījusi savu, un pēdējos gados Levestes biedrības darbība pieklusis. Taču telpas un, starp citu, itin plašas joprojām te ir – atliek vien darboties, un  «Jaunpils jauniešu centrs» tam šī gada februārī arī ķēries klāt.

Pēdējais no pasākumiem Levestē noticis tieši Valentīndienā, kad sanākušajiem jauniešiem bija iespēja iesaistīties radošajā meistarklasē un gatavot sirsnīgus apsveikumus. Kopumā, apzinot tos, kuri gatavi līdzdarboties, jaunieši Levestē varētu būt kādi septiņi, astoņi, taču gan plašumi, gan arī potenciāls šai vietai tāds, lai radītu dažādas aktivitātes jaunākiem, piemēram, sākumskolas bērniem, skaidro Jaunpils centra vadītāja Nadīna Pahmurkina. Tikšanās Levestē notiek un jaunieši, bērni tiek aicināti pievienoties katru otrdiena, laikā no 16.00 līdz 20.00. Bet centra mobilais darbs ar to vien neaprobežojas, jo reizi mēnesī plānots izbraukums arī uz Viesatām. Tuvākais no tiem jau 21. februārī 17.00, kad būs radoša darbošanās, izmantojot sveču vasku.

 

 

Plašāk lasāms piektdienas, 17. februāra laikrakstā ŠEIT========>>>>>>>>>

Komentāri

  1. Hey there! I’m at work browsing your blog from my new iphone 4! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Carry on the great work!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *