Avots: google.map

Kad estrāde…lipīga!

– Atjaunoja mums Vānē estrādi. Labi. Bet par apgaismoju nav padomāts, tāpat krāsa – nu jau šķiet divu gadu garumā arvien līp. Zinām stāstus par māksliniekiem,  kas drēbes sabojājuši…Papildus jautājums: cik atceramies, iesākumā gribēja betona deju grīdu. Ieklāja tomēr koka, kas būvei meža vidū nešķiet pārāk prātīgs lēmums. Cik ilgi tā turēs, ja jau tagad, kā šķiet, sāk pūt skaidas, kas dēļu šķirbās…?

Redakcija: Kā skaidroja Tukuma novada pašvaldības vadītājs Gundars Važa un Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja Gundega Rugāja, ar grīdu viss ir kārtībā, tā šogad tikusi pārkrāsota un par to, vai būtu bijusi labāka betona grīda, vai tagadējā koka, vēl varot diskutēt, savukārt sienu stāvoklis ir būvnieka vaina, kam šīs problēmas būs jānovērš.

 

 

Komentāri

 1. Pāķos kā vienmēr visu var caur dirsu izdarīt, gan jau pēc pāris gadiem pamanīs! ))))

 2. Nu neko darit ja tukuma novads tik bezatbildigs nemak atrast restauratorus kartigi kas visu godam izdaritu un vel tas briesmigas sedvietas gandriz vai spilvens janem lidz kadas skirbas tur

  1. Tas Mūris, ko mans tēvs, “Simtlatnieku” programmas ietvaros restaurēja, stāv bez bojājumiem pat vel tagad. Mans tēvis ir malacis. Reti kurš tā māk.

    1. Es jau Valdim Dombrovskim un partijai “Jaunā Vienotība” bildes no sava Microsoft Outlook studējošā e-pasta nosūtīju. Tā kā pie varas esošie manu bēdu stāstu jau zina. Atbildi es tā arī nesaņēmu. Varbūt man šoruden stipendiju piešķirs, kas to lai zina? Mūris ir smuks. Tur pat dekanātā šīs bildes var pievienot manai personas lietai ar birku “simtlatnieka dēls”.

    2. Valdis Dombrovskis ir baigais mecenāts. Simtlatniekus apkrāpa. Es viņam uzrakstīju:” Blēdi, atkrāpies!”.

   1. Es tev nejautāju par Valdi Dombrovski!
    Es tev uzdevu pavisam vienkāršu jautājumu, kur atrodas tava brīnumtēvtēva mūrētais brīnummūris.
    Ja nevari atbildēt uz tik vienkāršu jautājumu, tad esi visparastākais krāpnieks kā romieši no Rīgas stacijas tuneļa, arī tie visādus iežēlinošus stāstus stāsta.

    1. 2023 saka: 16.08.2023 14:30 Kāpēc man būtu jāstāsta to tev? Tu jautā ne ar labiem nolūkiem. Vel mani par slimu apsaukā. Tiem, kuri izgudroja “Simtlatnieku” programmu un visu šo absurdu ar nodokļu nemaksāšanu, es visu nosūtīju. Izmācīšos. Strādāšu. Tad šos cilvēkus tiesā iesūdzēšu. Likums tik un tā būs manā pusē. Būvfirmas par renovācijas darbiem saņem lielu naudu. Manam tēvam par darbu pat minimālo algu nesamaksāja, to var uzskatīt par krāpšanu. Krāpšanu veica pašvaldība. Bet Valdis Dombrovskis ar savu parakstu deva “Simtlatnieku” programmai startu. Likums visiem ir viens. Par liela mēroga finanšu noziegumiem ir paredzēta Krimināllikumā paredzētā atbildība.

    2. 2023 saka: 16.08.2023 14:30 Rīgas stacijas tuneļos ir tiešsaistes videonovērošanas kameras, kas pieslēgtas pie servera, tās monitorē Rīgas pašvaldības policija. Tu daudz ko nepaubagosi.
     Man tev nav it nekas jāpierāda. Kad būs tiesa, tad manas liecības izvērtēs tur. Tagad ar valsti tiesāties nav ētiski, jo ir karš Ukrainā.

     1. Tā jau domāju, tu esi vienkārši krāpnieks.
      Ja jau tev patīk tā sūdzēties par lumpeņu grūto dzīvi Latvijā, tad neesi griezies pie pareizā adresāta, tev vajag sūdzēties biedrenei ždanok un biedram rubik, tie ir padibeņu aizstāvji un tavs ”bēdu stāsc” būs īsta medusmaize.
      Liec mierā Valdi Dombrovski!

      1. 2023 saka: 16.08.2023 15:22 Es neesmu no krievu fašistu savienības, tur tu mani vari nepūlēties apmelot. Dombrovska kungs manu vēstuli gan jau sava darba e-pastā saņēma. Taču viņam laikam bija kauns par izdarīto, tāpēc viņš man neatbildēja. Es viņu saprotu. Noignorēt Darba likumu un atbalstīt “Simtlatnieku” programmu normāls cilvēks nav spējīgs. MK noteikumos par “Simtlatnieku” programmas uzsākšanu ir V. Dombrovska paraksts. Pats parakstīja, tad lai tiesā atbild.

      2. 2023 saka: 16.08.2023 15:22 Ja runā par Ždanoku, tad es viņu periodiski kacinu ar pretkara aģitācijas plakātiem un fašistisko krieviju nosodošām vēstulēm. Viņa mani ignorē. Un citi prokremliskie mēsli arī.
       Krievi ir visai gļēvs kontigents. Interesanti. Ko kara noziedznieku atbalstītāja T. Ždanoka aizmirsa Eiroparlamenta The Greens/EFA darba grupā? Viņa takš ir sarkanā krievu tautas totalitārisma emisāre.

 3. Nu neko darit ja tukuma novads tik bezatbildigs nemak atrast restauratorus kartigi kas visu godam izdaritu un vel tas briesmigas sedvietas gandriz vai spilvens janem lidz kadas skirbas tur

  1. vai te dažiem lumpeņiem varētu pateikt cik lielas bija remonta izmaksas, būtu labi dot iespēju šiem gudriniekiem izpausties – algu samaksāt, nodokļus un pašiem nopelnīt – gribētu redzēt kvalitatīvu darbu. Cita lieta ir – kur skatījās atbildīgie, ja šādu darbu pieņēma???

 4. Žel tik,ka pateicoties dombrovska noziedzīgajam režīmam,kas atcēla padomju laiku sauso likumu, fāters simtlatniekos nopelnīto nokoda i mums bērniem ēst netika

  1. Skolnieciņš saka: 16.08.2023 14:55 Un neapmelo manu tēvu. Tas ir zemiski. Ntz.lv tantes par tevi, segvārdu zagli, neliekas ne zinis.

 5. saka:
  16.08.2023 16:13
  Skolnieciņš saka: 16.08.2023 14:55
  Tāpēc ka NTZ tantes zin,kurš te ir īstais gaismas nesējs un kurš viltvārdis.

  1. Skolnieciņš saka: 16.08.2023 16:20 Izbeidz zagt manu segvārdu un marginalizēt mani!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *