Atjaunots spēļu laukumiņš Jaunpilī

Jaunpils parciņa labiekārtošana – tā, kas šaipus tiltam un pilij, sākās jau pirms gadiem desmit, kad te tapa rotaļu laukums mazākajiem pagasta iedzīvotājiem. Vēl pēc kāda uzstādīja arī āra trenažierus. Savukārt šogad tās ierīces, kas jau savu nokalpojušas, piedzīvoja atjaunošanu.  

Kopumā uzstādīja divas rotaļu iekārtas ar slidkalniņiem, alpīnistu sieniņu, trosēm u.c. elementiem, kā arī atsperšūpoles  – zirdziņus, līdzsvara šūpoles un šūpoles bērniem dažādos vecuma posmos. Kas ne mazāk svarīgi, šoreiz izlēma  laukumiņu pielāgot Jaunpilis aurai, proti, ierīces rotā tornīši un citi elementi, kas atgādina viduslaiku pili. Laukumiņš jau nodots ekspluatācijā – tātad ir izmantojams. Bet, ja gadās pamanīt, piemēram, kādu bojājumu, Jaunpils un Viesatu pagastu pārvalde aicina ziņot saimniecības pārzinim: 26221202.

Projekta kopējās izmaksas ir 25 978,70 eiro, ELFLA finansējums – 13 500 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 12 478,70 eiro. Laukumiņa elementus izveidoja SIA «MK Dizains», bet virsmu sagatavoja SIA «Joži».

 

Komentāri

  1. Some genuinely marvelous work on behalf of the owner of this site, utterly outstanding subject matter.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *