Jānis Vītols

Jaunpilnieki Olimpiskajā dienā tiekas ar sporta izcilniekiem /FOTO/

Piektdien, 26. septembrī, visā Latvijā notika Olimpiskā diena. No rīta Jaunpils vidusskolas skolēni, skolotāji pulcējās skolas aktu zālē. Viņi tikās ar rokasbumbas starptautiskās kategorijas tiesnesi Renāru Līci un «U-16» vecuma grupas Eiropas vicečempionu basketbolā Kristeru Zoriku.

Piektdien, 26. septembrī, visā Latvijā notika Olimpiskā diena. No rīta Jaunpils vidusskolas skolēni, skolotāji pulcējās skolas aktu zālē. Viņi tikās ar rokasbumbas starptautiskās kategorijas tiesnesi Renāru Līci un «U-16» vecuma grupas Eiropas vicečempionu basketbolā Kristeru Zoriku. R. Līcis pastāstīja par savu pieredzi augstas raudzes rokasbumbas maču tiesāšanā.

Kristeram Zorikam līdzi atnāca mamma Ilze, tētis Vitālijs un māsiņa Justīne. Jauno basketbolistu sveica Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere un klātesošie. Kristers nākamajiem olimpiešiem pateicās. Solīja arī pats kādreiz piedalīties Olimpiskajās spēlēs.

Pēcāk visi devās pagalmā. Kristers un Renārs olimpisko karogu mastā uzvilka. Bērni vingroja un devās uz stadionu, kur sacentās dažādās sportiskās aktivitātēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *