Entuziastu līgā aizvadītas izbraukuma un mājas spēles

17. oktobrī komanda «Rotas/Meliorceltnieks» aizvadīja izbraukuma spēli Entuziastu līgas otrajā divīzijā, tiekoties ar HK «Marels Būve 2» komandu. Rotas vārtos – Igors Žuks, mājinieku – Renārs Kazanovs. Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Rotas spēlētājs Artis Krūmiņš, uzņemot Māra Dāvidsona piespēli. Ātri vien sekoja vēl viens vārtu guvums, kuru realizēja Artis Belouss. Abus punktus gan mājiniekiem izdevās atspēlēt, pirmo periodu noslēdzot ar neizšķirtu – 2:2. Otrajā periodā punkti vairs netika gūti, bet trešajā vēl pa vienam punktam abām komandām. Viesu labā vārtus guva Dans Sedlers. Arī trešais periods noslēdzās ar 3:3, līdz ar to uzvarētāji nācās noskaidrot papildlaikā, kur pārāki izrādījās mājinieki. Labākais spēlētājs – Ritvars Reimanis.

Šajā pašā dienā arī HK «Tukuma brāļi» aizvadīja izbraukuma spēli šīs pašas līgas ietvaros, bet 4. divīzijā. Spēli aizvadīja pret HK «PTA» komandu. Brāļu vārtos – Reinis Siliņš, bet mājinieku – Ričards Putniņš. Spēles rezultātu arī šajā spēlē atklāja Tukuma komandas spēlētājs Krišs Āls, uzņemot Aigara Krūkļa piespēli. Tuvojoties pirmā perioda beigām, mājinieki atspēlējās un noslēdza periodu ar neizšķirtu – 1:1. Arī šeit otrajā periodā vārti netika gūti. Noslēdzošais periods iesākās ar HK «PTA» gūtiem vārtiem, bet tukumniekiem izdevās atspēlēties, ne tikai izcīnot neizšķirtu, bet arī uzvaru ar 2:3. Vārtus guva Jānis Ieviņš un Māris Karstais. Labākais spēlētājs Tukuma komandā – Vitālijs Žihs.

1. oktobrī abas 6. divīzijas komandas no Tukuma aizvadīja mājas spēles. «Tukuma brāļu» otrā komanda uzņēma HK «U40». Brāļu vārtos – Sandijs Kodoliņš, bet viesu – Roberts Mukāns. Pirmajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem un, pārtraukumā ejot, rezultāts kaujiniecisks – 1:1. Otrā perioda sākumā brāļi izvirzījās vadībā, bet tālāk sekoja pārkāpumiem bagāts periods. Šāda spēle turpinājās arī trešajā periodā, kad «Tukuma brāļiem» izdevās rezultāta starpību palielināt un svinēt uzvaru.

HK «Tukuma brāļi II» – HK «U40» – 3:1. Punktus tukumnieku labā guva: Gundars Ādminis, Emīls Iesals un Miks Zambergs.

Otrā spēle tika aizvadīta starp Rotu otro komandu un HK «Ūsiņš» komandu. Pirmajā periodā vārtus guva viesi, bet otrā perioda sākumā rezultātu izlīdzināja Jānis Grīgs no Rotām. Neilgi pirms otrā perioda beigām otros vārtus guva viesi, atkal izvirzoties vadībā. Trešais periods iesākās ar viesu trešajiem vārtiem, jau panākot divu vārtu pārsvaru uz tablo, bet pēc brīža jau iemetot arī tukumnieku vārtos ceturto ripu… Sekoja loģisks «Rotas/Meliorceltnieks» pārtraukums, kas arī nesa augļus: vārtus un rezultātu uz tablo – 2:4. Vārtus guva Sandis Poga. Tomēr viesiem vēl izdevās gūt vārtus un gala rezultātā – zaudējums 2:5.

HK «Rotas/Meliorceltnieks 2» – HK Ūsiņš» – 2:5