hokejs Tukumā

Entuziastu līgā aizvadītas izbraukuma un mājas spēles

17. oktobrī komanda «Rotas/Meliorceltnieks» aizvadīja izbraukuma spēli Entuziastu līgas otrajā divīzijā, tiekoties ar HK «Marels Būve 2» komandu. Rotas vārtos – Igors Žuks, mājinieku – Renārs Kazanovs. Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Rotas spēlētājs Artis Krūmiņš, uzņemot Māra Dāvidsona piespēli. Ātri vien sekoja vēl viens vārtu guvums, kuru realizēja Artis Belouss. Abus punktus gan mājiniekiem izdevās atspēlēt, pirmo periodu noslēdzot ar neizšķirtu – 2:2. Otrajā periodā punkti vairs netika gūti, bet trešajā vēl pa vienam punktam abām komandām. Viesu labā vārtus guva Dans Sedlers. Arī trešais periods noslēdzās ar 3:3, līdz ar to uzvarētāji nācās noskaidrot papildlaikā, kur pārāki izrādījās mājinieki. Labākais spēlētājs – Ritvars Reimanis.