Rūta Fjodorova

Atklāts Ķesterciema stadions /FOTO/

Traki karstu nedēļu nogali aizvadījuši ķesterciemnieki un viņu viesi! Ar kupli apmeklētām sacensībām un pirmo balli ciemā pēdējo divdesmit gadu laikā atklāts jaunuzceltais stadions.

Traki karstu nedēļu nogali aizvadījuši ķesterciemnieki un viņu viesi! Ar kupli apmeklētām sacensībām un pirmo balli ciemā pēdējo divdesmit gadu laikā atklāts jaunuzceltais stadions.

Lai arī atklāšanas sacensības tika plānotas vien kā iepazīšanās ar jauno sporta būvi, nedalot sportotājus pēc dzimuma un vecuma grupās, cīņas sporta laukumos tika aizvadītas sportiski nikni un azartiski! Pasākums bija ļoti kupli apmeklēts; tā strītbola sacensībās startēja 16, bet pludmales volejbolā – 19 komandas. Abos sporta veidos triumfēja engurnieki, savukārt ķesterciemnieki sola atbildi parādā nepalikt un nākamajiem mačiem sagatavoties jo cītīgāk!

Basketbola turnīrā par uzvarētājiem kļuva komanda «Golfa meitenes», aiz sevis atstājot komandas «Pekina» un «PLL», savukārt pekinieši triumfēja volejbola turnīrā, 2. un 3. vietas ieguvēji – komandas «Ostas kapteinis» un «Ķesterciems».

Vēl pirms abiem sporta turnīriem stadiona vingrošanas rīkus iedīdīja ielu vingrotāji no Rīgas, no Grīziņkalna. Un – paldies mūsu novadniekam Elvijam Sīlim par skaisto spēka izrādi, ļoti ceru, ka fiziskās kultūras sēkla tika iestādīta vēl kādā no daudzajiem lielākiem un mazākiem skatītājiem!

Noskaidrots arī spēcīgākais 6 kg bumbas tālsitējs Ķesterciemā – Agris Kurmis – un tālsitēja – Monta Štāla, jauniešiem – Aigars Busargins. Precīzākie futbola soda sitienu izpildē – Elvijs Sīlis un Arnolds Reveliņš. Jānis Raginskis pierādīja, ka prot izvilkt ne vien lielākos lomus, bet arī pievārēt vairāk nekā 12 metrus daiļšļūkšanas sacensībās. Jāpiebilst, ka šīm sacensībām Jānis gatavojās jo īpaši rūpīgi, atsakoties no dalības basketbola un volejbola mačos. Dāmām visdaiļāk tālu šļūca Ķesterciema labākā basketboliste Maira Kalnozola! Apsveicam!

Atklāšanas pasākums turpinājās ar vokāli instrumentālā ansambļa «Kolēģi» sarūpēto balli. (Ciema kundzes zināja teikt, ka iepriekšējā balle Ķesterciemā esot bijusi pirms 18 gadiem…) Paldies mūziķiem, paldies sportistiem, tiesnešiem no SK «Irlava», kas neatteica palīdzību mazāk pieredzējušajiem kolēģiem no biedrības «Engures sportam», kas savukārt organizēja šo pasākumu!

Jāpiebilst, ka Ķesterciema multifunkcionālā sporta laukuma izbūve notiek ar Lauku Atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes, un Engures novada atbalstu, piesaistot Eiropas Savienības finansējumu.

Stadions izmaksāja Ls 20 000, no tiem Eiropas finansējums Ls 18000 un pašvaldības finansējums Ls 2000.

Komentāri

  1. Un jā – jau 7.augustā gaidam visus uz orientēšanās sacensībām “Iepazīsti Ķesterciemu!”. Starts un finišs – Ķesterciema stadionā!!! Reģistrēšanās no pl.18:30!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *