Vecāki, laiks sākt domāt par Ziemassvētku dāvanām bērniem

Visi vecāki zina, ka bērni ir visizvēlīgākā un kaprīzākā publika. Tas īpaši attiecas uz dāvanām un to izvēli. Nopirkt tādu dāvanu, kas bērna acīm patiešām liek iemirdzēties īstā priekā, nemaz nav tik viegli. Tāpēc atgādinām, ka Ziemassvētki nemaz vairs nav tik tālu, kā varētu šķist. Un nekad nav par agru tiem sākt gatavoties. Apdomāt iespējamos dāvanu variantus varat sākt jau tagad. Piedāvājam dažas noderīgas idejas šajā sakarā.

Attīstošas un izklaidējošas spēles

Viens no dāvanu veidiem, kas varētu sniegt prieku gan bērnam, gan darīt vecākus priecīgus, ka bērni attīstās un apgūst ko jaunu, ir spēles – attīstošas, izklaidējošas, jaunām prasmēm un zinībām pilnas. Un šādu spēļu veikalos netrūkst, atliek tikai izpētīt plašo piedāvājumu un izvēlēties to, kas aizraus jūsu bērnu, kas atbildīs viņa interešu lokam, vecumam un spējām.

Piedzīvojumi ārpus mājas

Tāpat bērni priecāsies, ja Ziemassvētkos saņems dāvanu-piedzīvojumu. Tās var būt biļetes uz kādu izklaides vai zinātnes parku, biļetes uz jauno animācijas filmu, ko viņš tik ļoti ir gaidījis parādāmies uz kino ekrāniem, izbrauciens ar kartingu vai iztrakošanās batutu parkā. Atliek tikai atrast kaut ko aizraujošu un interesantu tieši jūsu bērnam. Vecāki savu bērnu pazīst vislabāk, tāpēc zinās, kādas tieši nodarbes un izklaides viņu aizraus.

Iemīļotāko varoņu figūriņas

Protams, ja vecāki negrib lieki riskēt un grib tiešām zem eglītes nolikt dāvanu, kas bērnam patiks, tad ir vērts skatīties bērna iemīļotāko varoņu figūru plauktos. Katrs bērns sajūsminās par kādu multfilmu, komiksu un to varoņiem. Atliek tikai noskaidrot, kas atvasei šobrīd ir “topā” un iegādāties kādu no jaunākās sērijas spēļu figūrām, kas vēl nav viņa rotaļlietu klāstā. Piemēram, puišiem, tie var būt tik populārie transformeri, kuri redzami ne tikai uz lielajiem ekrāniem, bet arī multfilmās. Transformeri ir rotaļlietas, kas puišiem ir aktuālas diezgan plašā vecuma posmā, tāpēc būs laba dāvanas izvēle gan pirmsskolas vecumā, gan sākumskolas klasēs. Transformeri dažādos izmēros un komplektācijās nopērkami arī internetā: https://www.xsrotallietas.lv/preces/kino-varoni/transformers.html.

Grāmatas

Grāmatas ir universāla dāvana jebkura vecuma cilvēkam, jo vienmēr varēs atrast kaut ko vecumam un interesēm piemērotu. Grāmatnīcās ir tik plaša izvēle, ka drīzāk jums būs grūti izvēlēties. It īpaši, ja bērns ir liels lasītājs un atvērts jaunu zināšanu uzņemšanai. Mazākiem bērniem varat izvēlēties interaktīvas bilžu grāmatas, ar kuru palīdzību var apgūt dažādas pamata prasmes. Lielākiem bērniem ir pieejamas aizraujošas piedzīvojumu stāstu sērijas. Vienmēr laba izvēle būs arī dažādas enciklopēdijas.

Lego konstruktori

Vēl viena pārbaudīta dāvanu izvēle, ar kuru Ziemassvētkos nekļūdīsieties, ir Lego konstruktori. Arī tie ir pieejami dažādām vecuma grupām. Veikalu plauktos ir Lego sērijas gan puišiem, gan meitenēm – Lego City, Lego Ninjago, Lego Friends, Lego Disney Princess un vēl daudzas citas sērijas. Pērkot Lego konstruktoru kā Ziemassvētku dāvanu, labi ir tas, ka var iegādāties dažādu izmēru komplektus, pielāgojoties pieejamajam dāvanas budžetam.

Sporta vai atpūtas inventārs

Vienmēr ir labi motivēt bērnus būt sportiskākiem un aktīvākiem, izvēlēties veselīgu dzīvesveidu, tāpēc zem eglītes arī var paslēpt kādu dāvanu, kas mudinās vairāk brīvā laika pavadīt dažādās aktivitātēs. Izvēle ir tiešām plaša, varat uzdāvināt bumbu, skrituļslidas, badmintona komplektu. Varbūt bērns ar savu uzvedību ir nopelnījis zem eglītes pat kādu īpaši lielu dāvanu – velosipēdu, slēpju komplektu vai sniega dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *