Vasaras riepas un diski – plašā izvēlē MMK riepu servisos

Pašlaik daudziem auto īpašniekiem ir aktuāla riepu maiņa, tostarp jaunu vasaras riepu iegāde. Iegādājoties jaunas vasaras riepas, izdevīgi reizē ir iegādāties arī jaunus diskus savam auto. MMK riepu centros ir plašākais riepu un disku piedāvājums Rīgā. MMK riepu serviss darbojas kopš 2013.gada un ar savu godprātīgo darbu un attieksmi pret klientiem ir kļuvis par vienu no lielākajiem riepu servisiem Latvijā.

MMK riepu servisā var iegādāties vasaras riepas gan augstākās – Premium –, gan vidējās un budžeta klases ietvaros. MMK servisa darbinieki piemeklēs labāko riepu variantu jūsu auto, kas atbildīs gan auto tehniskajām prasībām, gan jūsu materiālajām iespējām.

Ja vajadzīgas vasaras riepas vai lietie diski, bet nav izdevīgi tās iegādāties veikalā klātienē, riepas var pasūtīt arī interneta veikalā www.mmkserviss.lv. MMK riepu speciālisti atradīs piemērotākās riepas jūsu vajadzībām. Riepas aizvedīs precīzi līdz jūsu norādītajai adresei jebkurā vietā Latvijā.

Laba izvēle – jaunas vasaras riepas kopā ar diskiem

MMK riepu servisa centros, iegādājoties jaunas vasaras riepas un diskus, montāža tiks veikta bez maksas.

MMK serviss piedāvā jaunus auto diskus par zemām cenām. Šeit var iegādāties diskus jebkurai no populārākajām automašīnām. Diskiem ir liela nozīme auto ritošās daļas sastāvā. Labi auto diski ne tikai paspilgtina katra auto tēlu, bet nodrošina arī stabilu un drošu braukšanu.

MMK servisa centros var iegādāties gan jaunus oriģinālos lietos diskus, gan aftermarket diskus. Pieejami plaša spektra – tērauda, lietie diski, tāpat arī kaltie auto diski.

Te atradīsiet diskus pilsētas vai sporta auto vajadzībām – no budžeta līdz pat pašiem ekskluzīvākajiem diskiem. MMK riepu servisā piedāvā Premium klases diskus, piemēram, Japan racing, ABT, Fonmetal, Avus, OZ Racing, BBS, Sparco, ATS, Brabus u.c. No vidējās klases – Momo, Enzo, Dezent, RC Design, Dotz, Alutec, MAK, Team Dynamics u.c. Savukārt budžeta klasē MMK serviss piedāvā iFree, Nano, LegeArtis, KFZ, Kronprinz un citus.

Ko vēl piedāvā MMK serviss?

Vajag jaunus diskus un uzlikt riepas? MMK servisa veikalos ir iespēja iegādāties diskus un riepas līzingā, līguma noformēšana aizņems tikai pusstundu.

Laba iespēja, ko vēl piedāvā MMK serviss, – jūsu vecie diski un riepas var kalpot kā pirmā iemaksa, pērkot jaunus diskus un riepas.

Ja ir nepieciešams iegādāties savam auto jaunas vasaras riepas vai diskus, nāciet uz MMK servisu! MMK speciālisti piemeklēs labāko variantu jūsu auto. MMK servisa darbības mērķis – droša braukšana un laimīgi, apmierināti klienti.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *