Vārti, kas nodrošinās jūsu īpašuma drošību

Īpašuma drošība pavisam noteikti ir tas faktors, par kuru vajadzētu parūpēties, lai nekļūtu par zagļu upuri. Viens no īpašuma papildu drošības risinājumiem, kas lieliski kalpo ne vien praktiskos nolūkos, bet arī spēj eleganti papildināt īpašuma arhitektūru, ir vārti. Lai pasargātu savu īpašumu no nevēlamiem atgadījumiem, ir būtiski izvēlēties ne vien uzticamus un kvalitatīvus sētas vārtus, bet arī garāžas vārtus.

“RIPO International” – uzticams vārtu ražotājs

Savam īpašumam piemērotākos vārtus variet atrast pašmāju uzņēmuma “RIPO International” produktu klāstā. Uzņēmums darbojas ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi un ir iekarojis klientu uzticību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā tirgū. Kvalitatīvi vārti ir viens no tiem produktiem, kas uzņēmuma sortimentā ir jau kopš tā darbības pirmsākumiem, tāpēc vārtu mehānismos tiek izmantotas jau gadiem ilgi pārbaudītas un uzticamas metodes. “RIPO International” rūpējas par to, ka ikvienam klientam ir iespēja izvēlēties savam īpašumam un vajadzībām piemērotākos vārtus.

Paceļamie un veramie vārti garāžai

Garāža nereti ir viens no garnadžu iecienītākajiem mērķiem, jo tajā ļoti bieži tiek glabāta ne tikai automašīna, bet arī citas saimniecībā noderīgas lietas, kurām mājās vieta neatrodas. Tieši tādēļ ir svarīgi parūpēties par garāžas un tajā atrodošos mantu drošību. “RIPO International” produktu klāstā ietilpst uzticami garāžas vārti. Lai klientiem būtu iespēja izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošākos vārtus, uzņēmums produktu sortimentā ir pieejami veramie un paceļamie vārti dažādās krāsās un modeļos. Tie ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, kuru starpā ir siltumizolējošs pildījums, tāpēc šie vārti ir ilgmūžīgs garāžas drošības risinājums. 

Kvalitatīvi sētas vārti

Sētas vārti ir viens no tiem īpašuma drošības elementiem, kas ne tikai pasargā to no nepiederošām personām, bet arī kalpo kā saimnieka un paša īpašuma vizītkarte. “RIPO International” sortimentā gluži tāpat kā garāžas vārtus, atradīsiet arī savām vajadzībām un gaumei piemērotus sētas vārtus. Viens no vārtu veidiem, kas šobrīd ir guvis lielu popularitāti ir tieši bīdāmie vārti. Tie ir funkcionāls drošības risinājums, jo bīdāmos vārtus ir iespējams aprīkot ar automātiku, turklāt, tie neaizņem papildu īpašuma teritoriju, jo veras paralēli žogam. Tāpat tie ir lielisks papildinājums īpašuma arhitektūrai, jo izceļ tās personību.

Vārtu automātikas sniegtās iespējas

Papildu drošībai garāžas un sētas vārtus ir iespējams aprīkot ar automātiku. Šāds solis ir tālredzīgs ieguldījums, kas īpašumam sniedz ne tikai papildu drošības līmeni, bet arī nodrošina ikdienas ērtības. Vārtu automātika ir pieejama arī  “RIPO International” klientiem, tāpēc, iegādājoties vārtus, pavisam noteikti ir vērts padomāt arī par to aprīkošanu ar automātiku. Lūk, ieguvumi, ko sniedz vārtu automātika.

  • Lai atvērtu vārtus nav nepieciešams izkāpt no automašīnas.
  • Vārtus ir iespējams kontrolēt attālināti, izvēloties kādu no tālvadības mehānismiem.
  • Vārtu kontroles mehānisms paredz piekļuvi tikai piederošām personām.
  • Vārti ir estētisks īpašuma dizaina elements.
  • Kvalitatīvi drošības elementi, tai skaitā, vārti palielina īpašuma vērtību.

Vairāk par “RIPO International” piedāvātajiem vārtiem varat uzzināt mājaslapā ripointernational.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *