Vannas istabas karalis – tualetes pods

Mūsu dzīvojamās telpas var būt ļoti atšķirīgas, jo tādas ir arī mūsu vajadzības, taču viena lieta gan visos mājokļos ir kopīga, un tas ir tualetes pods. Izvēloties podu, prioritāte, protams, ir tīrība un higiēna, taču arī dizaina ziņā podi mūsdienās var būt ļoti atšķirīgi.

Tualetes pods noteikti nav lieta, ko mājās vēlamies redzēt netīru vai vēl ļaunāk – tādu, kas regulāri plīst, tāpēc labāk vienreiz iegādāties labu, kvalitatīvu un skaistu tualetes podu, kas kalpos ilgi un tīri, turklāt lieliski papildinās jūsu vannas istabas interjeru. Lūk, neliels ieskaits interjera dizaina un apdares materiālu veikala “Reaton” piedāvājumā!

Četri veidi. “Reaton” piedāvājumā ir četru veidu tualetes podi, kas atšķiras ar uzstādīšanas īpašībām:

  • uz grīdas uzstādāms pods;
  • uz grīdas uzstādāms pods ar sienā iebūvētu ūdens skalošanas kasti;
  • pie sienas piekarināms pods;
  • pods ar bidē funkciju.

Pasaules līmeņa ražotāji. “Reaton” piedāvā tikai labāko keramisko santehniku no pasaulē atpazīstamākajiem ražotājiem, tostarp Villeroy & Boch, Kerasan, PAA, Ravak, Sbordoni un daudziem citiem.

Higiēna un kopšana. Mūsdienās klozetpodiem un visai vannas istabas santehnikai tiek nodrošināti pārklājumi, kas neļauj pieķerties kā netīrumiem, tā baktērijām. Vēl jo vairāk – arī citas mūsdienu tehnoloģijas palīdz atvieglot tualetes podu tīrīšanu, piemēram, tualetes poda vāki tiek ražoti tādi, kas ir ātri noņemami, taču poda vāks nolaižas ļoti lēni. Pieejami podi arī ar bez apmales konstrukcijām, kas vēl vairāk atvieglo poda tīrīšanu.

Ūdens taupība. Domājot par vides saudzēšanu un ūdens rēķinu samazināšanu, mūsdienu tualetes podiem iespējams izvēlēties ūdens patēriņa daudzumu skalošanai – sākot no 2,5 litriem līdz 6 litriem ūdens.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *