Vai plānojat dārza ballīti? Noderēs daži padomi

Lai sarīkotu neaizmirstamu un patīkamu dārza ballīti, pievērsiet uzmanību tādiem būtiskiem elementiem kā ērtas dārza mēbeles, izklaides iespējas viesiem, piemēroti galda piederumi, aizsardzības pasākumi pret neparedzamiem laikapstākļiem un tematiskie aksesuāri.

Daudzpusīgas āra mēbeles

Āra mēbeles ir labs risinājums, kas nodrošina neierobežotas iespējas āra telpas iekārtošanā. Jūs varat radīt nepiespiestu un mājīgu atmosfēru, izvietojot krēslus ap ugunskura vietu vai kafijas galdiņu, kas ir lieliski piemērots sarunām ar viesiem.

Rīkojot dārza ballīti ar āra maltīti, lieliska izvēle ir koka dārza komplekti. Šie komplekti ir ne tikai izturīgi, bet arī izskatās vizuāli pievilcīgi, ja ir dekorēti ar spilveniem, segām un galda piederumiem.

Jautras brīvdabas spēles

Brīvdabas spēles ļauj izbaudīt stundām ilgu izklaidi gan bērniem, gan pieaugušajiem, turklāt ir diezgan viegli organizējamās spēles, kas ļauj gūt prieku un viegli novadīt tās. Šeit būs dažas lieliskas idejas:

Milzu Jenga

Ja esat āra ballīšu spēļu cienītājs, būsiet priecīgs uzzināt, ka ir iespējas iegādāties jau gatavu līdzsvara noturēšanas spēli Jengu vai izgatavot savu variantu.

Neatkarīgi no tā, vai sūtīsiet jau gatavu vai veidosies to patstāvīgi, jūs varat pielāgot spēli tā, lai tā atbilstu ballītes tēmai. Piemēram, to var papildināt ar košām krāsām, ja svinības būs veltītas krāsu tematikai, vai dzīvnieku uzlīmes, ja svinības būs safari tēmā.

Karoga iegūšana

Sapulcējiet savus viesus un dodieties aizraujošā piedzīvojumā savā pagalmā ar klasisko spēli – karoga iegūšana. Sadaliet viesus divās komandās un uzdodiet viņiem uzdevumu noslēpt savu karogu noteiktā vietā, ko dēvē par “bāzi”. Esiet liecinieki tai sajūsmai, kad pretinieku komanda centīsies iegūt karogu, vienlaikus aizstāvot savu cietoksni. Lai spēli padarītu vēl aizraujošāku, varat ieteikt komandām pašām izveidot karogus vai nodrošināt materiālus bāzu izveidošanai.

Ūdens balonu mešana

Ūdens baloni jau sen ir iecienīta brīvdabas pasākumu un īpaši bērnu ballīšu sastāvdaļa. Ja meklējat jautru aktivitāti, kas saistīta ar ūdeni, kāpēc gan neizmēģināt draudzīgo ūdens balonu mešanas spēli?

Sadaliet dalībniekus pāros un izaiciniet tos sacensties – kurš no pāriem spēs sekmīgāk pārmest ūdens balonu viens otram lielākā attālumā. Šī spēle ir lielisks risinājums, lai iesaistītu lielu cilvēku grupu, jo spēlētāju skaitam nav ierobežojumu.

Patvērums nelabvēlīgajos laikapstākļos

Organizējot ballīti brīvā dabā, ir ļoti svarīgi ņemt vērā neparedzamos laikapstākļus. Lai gan mēs visi ceram uz saulainu dienu, ir prātīgi būt gataviem dzestrām lietusgāzēm, tāpēc iesakām nodrošināties ar dārza telti un saulessargiem. Dārza telts nodrošinās patvērumu un ļaus visiem palikt sausiem. Turklāt, ja gaisa temperatūra nav ideāla, terases sildītāji var būt vērtīgs papildinājums, lai jūsu viesi justos komfortabli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *