Uzzini, kā notiek matiņu noņemšana ar lāzeru

Kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma efektīvi, nesāpīgi un uz ilgu laiku? Nomaini skuvekļus, vaksācijas strēmeles, epilatoru un citas metodes pret modernu risinājumu – lāzerepilāciju.

Matiņu noņemšana ar lāzeru strauji iekaro popularitāti visā pasaulē un aizstāj citas līdz šim zināmās metodes, jo piedāvā atbrīvoties no apmatojuma nevis uz pāris dienām vai nedēļām, bet uz daudziem mēnešiem un pat pavisam, ja tiek ievērotas uzturošās procedūras. Bet par visu pēc kārtas – lasi un uzzini vairāk par to, kā notiek matiņu noņemšana ar lāzeru.

Mats netiek izrauts, bet iznīcināta tā sakne

Lāzerepilācijas iekārtas darbības pamatā ir gaismas stars, kas ar speciālu aplikatoru tiek raidīts uz konkrētu zonu, iedarbojoties uz tiem matiņiem, kuri ir aktīvajā augšanas fāzē. Ierīcē izmantotais lielas jaudas un noteikta viļņa garuma stars iznīcina mata folikulu, neļaujot matiņam ataugt. Procedūras laikā pakāpeniski tiek apstrādāta visa ādas zona, kurā ir vēlme atbrīvoties no apmatojuma. Lai panāktu, ka matiņi neataug pavisam un āda ir pilnībā gluda, nepieciešams veikt vairākas šādas procedūras vienai un tai pašai zonai. Matiņu aktīvā augšanas fāze nav visiem reizē, tā mainās, tāpēc ar vairāku nedēļu intervālu procedūra jāatkārto. Cik daudzas procedūras vajadzēs – tas atkarīgs no matiņu un organisma individuālajām īpašībām. Piemērotāko risinājumu iesaka lāzerepilācijas speciālists.

Procedūra ar minimālu diskomfortu

Kad domājam par vaksāciju, tad skaidrs, ka visbiežāk tas ir diezgan sāpīgi, it īpaši jutīgajās zonās. Lāzerepilāciju šajā ziņā var pieskaitīt pie mazsāpīgām vai pat nesāpīgām procedūrām. Tas atkarīgs no individuālajām īpatnībām, jo ir klienti, kuri nejūt pilnīgi neko, bet citi īslaicīgi izjūt nelielu dzelšanu un siltumu. Bet jāņem vērā, ka lāzerepilācijā ādas apstrāde notiek ļoti ātri. Nelieliem laukumiem tās ir vien pāris minūtes. Tāpat arī modernās lāzerepilācijas iekārtas aprīkotas ar jau iestrādātu ādas atvēsināšanas sistēmu, kas sniedz papildu komfortu un mazina iespējamās nepatīkamās sajūtas. 

Likvidē matiņus pat jutīgākajās zonās

Viena no būtiskākajām lāzerepilācijas priekšrocībām ir tā, ka ar šo metodi var atbrīvoties no matiņiem arī tajās zonās, kur daudzi līdz šim nav uzdrošinājušies izmantot vaksāciju vai epilatoru, kas ir metodes ar paaugstinātu sāpju risku. Bikini zona un paduses nereti paliek skuvekļa pārziņā, jo tas ir nesāpīgi un ātri. Tomēr arī ķēpīgi un neefektīvi. Lāzerepilācija ir lieliska alternatīva, kas pēc pilna kursa iziešanas ļaus aizmirst par uzmācīgajiem matiņiem ne tikai šajās zonās, bet jebkurā citā vietā – uz kājām, rokām, sejas vai muguras. Šo metodi arvien vairāk izvēlas arī vīrieši, lai uzlabotu ķermeņa estētiku.

Ieguvums – ne tikai gluda, bet arī skaista āda

Jau pēc pirmās lāzerepilācijas procedūras matiņi kļūst plānāki, trauslāki un blāvāki. Pēc pilna kursa iziešanas tie neataug vispār. Bet būtisks papildu ieguvums ir tas, ka acīmredzami uzlabojas arī ādas kopējais stāvoklis. Matiņi neieaug, pazūd plankumi, izsitumi un citas vizuālas nepilnības, ar kurām bija jāsamierinās, izmantojot vaksāciju, skūšanos vai citas metodes. Uzsākot lāzerepilācijas kursu, āda būs maigāka, skaistāka un veselīgāka, kas tiešām mudinās to neslēpt zem apģērba, bet pilnībā izbaudīt gan pludmali, gan ūdens priekus, gan romantiskus mirkļus.

Cik izmaksā lāzerepilācija?

Tas atkarīgs no tā, kurai zonai izvēlas procedūru veikt. Jo lielāks apstrādājamais laukums, jo lielāka cena. Viena procedūra padusēm izmaksā apmēram 70–80 eiro, bet kājas visā garuma jau 250–300 eiro. Vidēji nepieciešamas no trim līdz sešām procedūrām, kuras jāveic ar četru līdz divpadsmit nedēļu intervālu. Sākotnēji var šķist, ka pilna kursa izmaksas ir diezgan lielas, tomēr, ja ņem vērā, ka iegūtais rezultāts ļaus vairs nedomāt par matiņiem un nebūs ik pēc pāris nedēļām jādodas uz vaksāciju, jāpērk depilācijas krēmi vai skuvekļi, tad izmaksas ir optimālas. Tomēr jāatceras, ka, lai saglabātu paliekošu efektu un nezaudētu ieguldītos līdzekļus, vismaz vienu vai divas reizes gadā jāveic uzturošā procedūra, kas neļauj matu folikuliem atjaunoties un atsākt augšanu. 

Uzzini vairāk par lāzerepilāciju un piesakies konsultācijai ERAESTHETIC.LV.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *