Trīs galamērķi skaistām brīvdienām Igaunijā

Vasara ir atvaļinājumu un ceļojumu sezona, taču, lai gūtu patīkamus iespaidus un pilnvērtīgi atpūstos, ne vienmēr jāizvēlas tāli un eksotiski galamērķi. Visdažādākie atpūtas piedāvājumi pieejami arī tepat kaimiņos – Igaunijā. Turpiniet lasīt un smelieties iedvesmu savām skaistajām brīvdienām!

Tūristu iecienīts galamērķis – Tallina 

Tallina vienmēr ir laba ideja. Gan tad, ja līdz šim tur nav sanācis paviesoties, gan tad, ja šī vieta jau ir pazīstama. Šī skaistā pilsēta piedāvā pietiekami daudz atpūtas iespēju, tādēļ garlaicīgi noteikti nebūs. 

Viesnīcas Tallinā pārsteidz ar vilinošiem atpūtas piedāvājumiem, nodrošinot ne tikai komfortablu nakšņošanu un gardas maltītes, bet arī citas iespējas, piemēram, pirts un SPA zonas apmeklējumu, kā arī iespēju gūt neaizmirstamus iespaidus akvaparkā. 

Brīvdienas Tallinā noteikti nav iedomājamas arī bez apskates objektu apmeklējuma un pastaigas pa vecpilsētu. Vai zinājāt, ka Tallinas vecpilsēta ir viens no tiem Hanzas pilsētas centriem, kas vislabāk saglabājies līdz pat mūsdienām? Netālu no tās varēsiet apskatīt mūsdienīgo biznesa centru – augstceltnes, viesnīcas, mūsdienīgos tirdzniecības centrus. Šis spēcīgais kontrasts piešķir Tallinai īpašu noskaņu. 

Vērts ieplānot arī Igaunijas Jūras muzeja apmeklējumu, kur varēsiet izbaudīt dažādas atrakcijas un iekāpt īstā zemūdenē. Neaizmirstiet arī par atjaunoto Tallinas televīzijas torni, kas ļaus izbaudīt skatu uz pilsētu no putna lidojuma. 

Ģimeniskas brīvdienas Pērnavā 

Domājot par atpūtu Igaunijā, vērts aplūkot vēl arī citus galamērķus. Piemēram, laba iespēja ir arī Pērnava, kas īpaši patiks ģimenēm ar bērniem, jo tur sagaida gan akvaparka apmeklējums, gan citi ģimenēm draudzīgi piedāvājumi. 

Viens no iemesliem, kādēļ Pērnava var kļūt par vislabāko izvēli bezrūpīgām brīvdienām, ir pludmale. Starp citu, tieši Pērnavas pludmale ir atzīta par vienu no labākajām vietām Skandināvijā, kur izmēģināt sērfošanu. 

Pārliecinošs arguments par labu Pērnavai kā ideālam brīvdienu plānam ir arī ievērojams skaits SPA atpūtas piedāvājumu, kas šo pilsētu padara par izcilu galamērķi ikvienam, kurš vēlas ne tikai gūt jaunus iespaidus, bet arī uzlabot pašsajūtu un veselību. 

Apskates vērta ir arī Pērnavas vecpilsēta. Lai arī tās galvenā iela ir īsa, pastaiga būs patiešām aizraujoša, jo uz šīs mazās ieliņas apmeklētājus gaida mazi veikaliņi un omulīgas kafejnīcas. 

Skaista atpūta Sāremā 

Arī Sāremā pārsteidz ar daudzām ievērības cienīgām iespējām. Skaista pludmale, interesanti kultūras notikumi, saulainas pārgājienu takas, plašs viesnīcu piedāvājumu klāsts – tie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ ceļojumā pa Igauniju iekļaut arī šo pilsētu. 

Atpūta Sāremā patiks gan romantiķiem, gan arī ģimeniskiem cilvēkiem, kas plāno brīvdienas kopā ar bērniem. Piemēram, Kuresāres bīskaps pils Jums atklās Sāremā aizraujošo vēsturi, savukārt Anglas vējdzirnavu kalns un kultūras mantojuma centrs ļaus iepazīties ar senču dzīvesveidu un darbarīkiem. 

Noteikti vērts apmeklēt arī Vilsandi Nacionālo parku, lai apskatītu skaistās orhidejas un parka iemītniekus – gājputnus. Visbeidzot jāpiemin arī Serves bāka – tā slejas 52 metru augstumā, un ir augstākā Baltijas jūrā. Pieveicot 242 pakāpienus, varēsiet izbaudīt skaisto panorāmu, turklāt skaidrā laikā no tās iespējams saskatīt arī Latviju. 

Vairāk lielisku ideju Jūsu piedzīvojumiem – GribuAtpusties.lv 

Plašāku informāciju par šiem un daudziem citiem galamērķiem atradīsiet interneta vietnē GribuAtpusties.lv. Rūpīgi atlasītas atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī daudzveidīgi izklaides piedāvājumi dažādām gaumēm – GribuAtpusties.lv ir lielisks ceļvedis, kas palīdzēs sagatavoties jauniem piedzīvojumiem un pilnvērtīgi izbaudīt atpūtu interesantās vietās.

Lai izdevušās brīvdienas! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *