TOP programmēšanas skolas Latvijā

Programmēšana ir prasme, kuru var apgūt ikviens, kam vien piemīt nepieciešamā pacietība un vēlme mācīties. Tiesa, pirms jebkuras mācību uzsākšanas vēlams saprast, ko tieši vēlaties darīt, lai atrastu piemērotāko programmēšanas skolu. Vairākas tāda pieejamas arī Latvijā.

Pašmācībā vai skolā

Cilvēki, kuriem piemīt liels gribasspēks, programmēšanas pamatus var apgūt arī pašmācībā, lasot izglītojošu literatūru un skatoties mācību video. Te gan ir īpaši svarīgi atrast mācību materiālu, kas šķiet saprotams un atbilst tieši jūsu līmenim.

Plašākas ir iespējas, meklējot informāciju angļu valodā. Ierakstot kādā no meklētājiem “coding school”, var meklēt sev piemērotāko variantu.

Tiesa, efektīvāka mācīšanās tomēr ir skolā vai tiešsaistes kursos. Programmēšanu iespējams apgūt gan augstskolās, gan arī speciālos intensīvajos kursos, kādus piedāvā, piemēram, Codelex. Intensīvajos kursos pieejams mācībspēku atbalsts un tie noteikti palīdz labāk sevi disciplinēt, programmēšanu apgūstot īsā laikā un augstākā kvalitātē.

Programmēšanas skolas Latvijā

Kā zināms, daudzi Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumi ir pazīstami visā pasaulē, tāpēc mūsu valstī šī joma ir labi attīstīta un attiecīgi arī apmācības tiek organizētas augstā līmenī, tās vada nozares profesionāļi.

Izvēloties piemērotāko programmēšanas skolu, ir vērts apzināt svarīgākos kritērijus un iegūt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem. Cik maksā mācības? Cik ilgi tās notiek? Vai mācības notiek tiešsaistē? Vai pēc tam būšu gatavs uzreiz sākt strādāt? Vai būs pieejams pasniedzēju atbalsts? Kāda ir konkrētās skolas reputācija? Utt.

Labs variants – Codelex

Viena no pieprasītākajām TOP programmēšanas skolām šobrīd Latvijā ir Codelex. Šeit mācības pieejamas cilvēkiem ar dažādu iepriekšējās sagatavotības līmeni. Jārēķinās gan, ka mācību process būt intensīvs, taču tieši tāpēc salīdzinoši īsā laikā būs iespējams kļūt par programmētāju, kurš pēc tam salīdzinoši viegli varēs atrast darbu.

Codelex mācības notiek attālināti, taču ir pieejams mācībspēku atbalsts. Viņi vienmēr būs gatavi atbildēt uz jebkādiem praktiskiem jautājumiem par programmēšanu. Būtiska šīs skolas priekšrocība ir arī maksājumu kārtība. Mācību laikā jāmaksā nebūs nekas. Pēc mācībām maksāt vajadzēs vien tad, ja sāksiet strādāt šajā nozarē.

Komentāri

  1. Skriptus rakstīt māca pat dabaszinātniekiem. Sanāk baigi smukie grafiki programmēšanas valodā R. Smukāki par Exel failu. Bet, manuprāt, ar vieniem programmētajiem Latvija nebūs paēdusi.
    Ar cieņu, Skolnieciņš

  2. I just couldn’t leave your web site prior to suggesting that I extremely enjoyed the standard info a person supply on your visitors? Is going to be again frequently in order to check up on new posts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *