Svinot filmas «Četri balti krekli» panākumus Kannu kinofestivālā, grupa MENUETS aicina uz īpašu koncertu

8. jūnijā 19.00 Talsu Sauleskalna estrādē grupa «MENUETS», kas šogad svin pastāvēšanas 50. gadskārtu, aicina uz īpašu koncertu.

Šķiet, vairs nevienam nav noslēpums, ka 15.maijā Kannu kinofestivālā īpašā seansā tika izrādīta izcilā latviešu kinorežisora Rolanda Kalniņa 1967. gadā tapusī filma «Četri balti krekli». Padomju cenzūras aizliegto filmu, kas divdesmit gadus nogulēja plauktā un ko latviešu publika varēja noskatīties tikai 90. gadu sākumā, īpašā seansa apmeklētāji sveica ar stāvovācijām, turklāt, pateicoties grupai «Carnival Youth», Latvijas paviljona apmeklētāji varēja klausīties filmā skanošās Imanta Kalniņa dziesmas, ko mēs visi zinām kā neatņemamu leģendārās grupas «Menuets»  repertuāra sastāvdaļu.

Lai godam nosvinētu šo faktu, 8. jūnijā 19.00 Talsu Sauleskalna estrādē grupa «MENUETS», kas šogad svin pastāvēšanas 50. gadskārtu, aicina uz īpašu koncertu, lai vēlreiz kopā ar klausītājiem izdziedātu dziesmas, ar kurām esam uzauguši:  «Alvas zaldātiņi», «Viņi dejoja vienu vasaru», «Lilioma dziesma», «Balāde par Johanu» u.c., kas nenoveco un kuras klausāmies joprojām. ”Šis patiešām būs grandiozs koncerts, jo grupa koncertēs teju divas stundas,” saka pasākuma producents Jānis Viduskalns.

Pēc koncerta zaļumballē par noskaņu gādās «Rumbas kvartets».

Pasākuma norises vietā būs iespēja bērnus uz koncerta laiku atstāt pieskatīšanai bērnu stūrītī, netraucējot koncerta apmeklētājiem baudīt koncertu.

Ieeja koncerta norises vietā – no plkst. 17.00.  Bērniem līdz 10 g.v. ieeja koncertā vecāku pavadībā ir bez maksas, kā arī 1.grupas invalīdiem, uzrādot invaliditātes apliecību – ieeja bez maksas, izņemot asistenta pakalpojuma sniedzēju.

Biļetes uz koncertu  par  EUR 7 – 14 var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Tās būs pieejamas arī pasākuma norises vietās pirms koncerta.

Vairāk informācijas par pasākumu norisi: www.balles.lv un

https://www.facebook.com/KoncertiUnPasakumiVisaiGimenei/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *