Publicitātes foto

SKRODERDIENĀM JAUNIESTUDĒJUMS INTARA REŠETINA REŽIJĀ

21. jūnijā 19.00 Durbes estrādē. Galvenajās lomās – Vita Vārpiņa (Antonija), Artis Robežnieks (Aleksis), Mārtiņš Upenieks (Kārlēns), Aija Dzērve (Elīna).

Šogad ar brīvdabas izrādi Skroderdienas Silmačos atzīmēsim divas lielas jubilejas – Latvijai 100 un Rūdolfam Blaumanim 155! Skatītājus priecēs pilnīgi jauns iestudējums Intara Rešetina skatījumā. Izrādē spēlēs Dailes teātra aktieri. Saglabājot lugas tradicionālās vērtības, jaunuzvedums pieslīpēts mūsdienu skatītājam, lai pārlaicīgo lugu varētu pilnvērtīgi izbaudīt visu paaudžu skatītāji.

“Blaumaņa trāpīgais cilvēcības, mīlestības, latvietības kods, kas caurstrāvo viņa daiļradi, ir pāri visam!” par lugas autoru saka Intars Rešetins. “Skroderdienas Silmačos ir visiem zināma, jautra, muzikāla, viegla, bet tai pat laikā smeldzīga un patiesa fabula. Šī ir mana pirmā iepazīšanās ar Blaumani! Kā pirmā mīlestība, kas paliek atmiņā uz visu mūžu!”

Nepārspīlējot varam teikt, ka visi ir uzauguši ar Skroderdienām Silmačos, bet, ja izrāde vēl nav redzēta, tad šī būs lieliska iespēja to noskatīties lielākajās Latvijas brīvdabas estrādēs Rīgā, Valmierā, Saulkrastos, Cēsīs, Bauskā, Kuldībā, Tukumā, Ikšķilē un Jēkabpilī. Bez R. Blaumaņa lugas svētku sajūta nemaz nav iedomājama, jo Skroderdienas Silmačos ir grandiozo Līgo svētku pirmais priekšvēstnesis.

Skroderdienas Silmačos lomās iejutīsies:

Vita Vārpiņa (Antonija), Artis Robežnieks (Aleksis), Mārtiņš Upenieks (Kārlēns), Aija Dzērve (Elīna), Kaspars Zāle (Pindaks), Sarmīte Rubule (Pindacīša), Ieva Florence (Ieviņa), Lidija Pupure (Bebene), Akvelīna Līvmane (Tomuļu māte), Ģirts Ķesteris (Dūdars), Marģers Eglinskis (Rūdis), Āris Rozentāls (Ābrams Vulfsons), Aldis Siliņš (Joske), Lelde Dreimane (Zāra Goldbaum). Režisors: Intars Rešetins.

Izrādes:

  1. jūnijā Rīgā, Brīvdabas muzejā
  2. jūnijā Valmieras estrādē
  3. jūnijā Saulkrastu brīvdabas estrādē
  4. jūnijā Cēsu Pils parka estrādē
  5. jūnijā Bauskas Pilskalna estrādē
  6. jūnijā Kuldīgas pilsētas estrādē
  7. jūnijā Tukumā, Durbes estrādē
  8. jūnijā Ikšķiles brīvdabas estrādē
  9. jūnijā Krustpils brīvdabas estrādē

 

Biļetes sākot no 10 EUR

Biļetes var iegādāties te: https://www.bilesuparadize.lv/performances/performance/15267

Tirgotājus Līgo svētku labumu tirdziņam aicinām pieteikties, zvanot vai rakstot Lindai – skroderdienas@inbox.lv vai 29764272.

Komentāri

  1. Pirms izrādes biļetes netirgos?? Negribas pirkt netā-ja stipri līs (kā tiek solīts) tad nekāda iešana nav plānota..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *