Siltas un drošas metāla durvis dzīvoklim meklē Durvju pasaulē

Ārdurvis atklāj daudz par māju vai dzīvokli un tā iemītniekiem. Durvju izskats, dizains, izgatavošanas materiāli, krāsa, tīrība – šie ir galvenie faktori, ko ikviens var novērtēt uzreiz. Elegantas un modernas ārdurvis uzreiz rada sajūtu, ka mājā dzīvo kārtīgi cilvēki.

Mājokļos, kur svarīga arī drošība aizvien biežāk tiek uzstādītas drošas un siltinātas metāla durvis. Novērojumi liecina, ka šādi dzīvokļi un privātmājas Latvijā kļūst aizvien vairāk.

Kā izvēlēties metāla durvis?

Veikalā “Durvju pasaule” ir pieejams plašs ārdurvju un iekšdurvju klāsts. Tradicionāli vispieprasītākā kategorija ir kvalitatīvas un izturīgas metāla durvis dzīvoklimhttps://www.durvjupasaule.lv/produkcija/metala-durvis-dzivoklim To cena sākas no aptuveni 700 EUR (Akcijas ietvaros lētāk). Aprīkotas ar izturīgu karkasu, drošām slēdzenēm un furnitūru, metāla durvis ir teicama izvēle cilvēkiem, kam rūp mājokļa drošība.

Ne visi Latvijā var atļauties iegādāties uzreiz tik kvalitatīvas ārdurvis un durvju salons piedāvā arī kompromisa variantus. Ierobežots budžets? Novērtējiet, ko piedāvā lētākas metāla durvis ar nosaukumu “Optima kolekcija”. Šīs kategorijas tērauda durvju galvenā priekšrocība ir zemāka cena (no 319 EUR). To dizains un drošības parametri nav tik pievilcīgi, taču tās pilda savu funkciju.

Vajadzīgs kaut kas īpašāks? Nestandarta metāla durvis no kolekcijas “Protect” varam izgatavot 6 līdz 8 nedēļu laikā. Izvēlieties krāsu, izmēru, dekorus, furnitūras krāsu. Ja jums ir ideja, mums ir risinājums. Varat pasūtīt arī divviru durvis un metāla durvis ar stikliem vai vitrāžām.

Vēlaties dārgākas durvis nekā budžets formāli ļauj

Kas nosaka metāla durvju cenas?

Cena ir viens no galvenajiem kritērijiem, ko vērtē ikviens pircējs. Lai arī uz kvalitātes un drošības rēķina taupīt nevajadzētu reizēm nekas cits neatliek. Aplūkosim, kas ietekmē to, cik maksā metāla durvis.

  • Materiāla veids un konstrukcijas biezums. Metāla cenas pēdējos gados ir būtiski augušas un tas atspoguļojas arī durvju cenās. Pērkot durvis, jāskatās, lai metāla biezums vērtnei ir ne mazāks par 1,2 mm, bet kārbai 1,5 mm. Plānāka tērauda kārtas izmantošana negatīvi ietekmēs durvju drošības parametrus un tās būs vieglāk uzlauzt. Salīdzinoši iekšdurvis izmaksā lētāk, jo to prasības pēc drošības elementiem ir būtiski zemākas.
  • Siltuma un skaņas izolācija. Kvalitatīvas metāla durvis pasargā ne tikai no zagļiem, bet arī slāpē ārējās vides trokšņus un ļauj saglabāt dzīvoklī komfortablu temperatūru. Karstums, aukstums, vējš – labas metāla durvis pasargās no visiem apdraudējumiem.
  • Dizains un krāsa. Premium klases un pēc pasūtījuma izgatavotās metāla durvis, lielākoties, būs ar pievilcīgāku dizainu. Vēlaties durvis kādā neparastā vai reti izmantotā krāsā? To var izdarīt, taču par atsevišķiem krāsu toņiem ir jāmaksā papildus. Interneta veikalā pie katra produkta atradīsiet informāciju par krāsas ietekmi uz cenu.
  • Furnitūra un drošības mehānismi nenoliedzami ietekmēs durvju gala cenu. Ir lētās slēdzenes, kar nopirkt par 10 – 20 EUR un dārgās, kurām cena ir būtiski augstāka. Tas pats attiecas arī uz furnitūru. Par kvalitāti ir jāmaksā.
  • Apdares materiāli un stiklojums. Ārdurvju variāciju iespējas šobrīd ir patiešām fantastiskas. E-veikalā varat aplūkot simtiem modeļus.
  • Montāža un transporta pakalpojumi vienmēr tiek rēķināti atsevišķi. Durvju uzstādīšanas izmaksas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli. Metāla durvis Rīgā uzstādīt izmaksās lētāk, jo nebūs jāmaksā tik daudz par transporta pakalpojumiem. Pasūtījumiem ārpus Rīgas montāžas izmaksas var būt būtiski augstākas. Ja vēlaties ietaupīt uz piegādi, varat saņemt izvēlētās ārdurvis mūsu salonā Rīgā, Vienības gatvē 33.

Dzelzs durvis – labākais sargs tavam dzīvoklim

Nereti, apdrošinot īpašumu, apdrošinātāji vēlas zināt, vai dzīvoklim ir uzstādītas metāla durvis. Dzelzs durvju esamība tiek vērtēta kā drošību stiprinošs elements un var samazināt apdrošināšanas polises cenu. Protams, tas nav vienīgais faktors, kas nosaka izmaksas, bet labs indikators durvju drošībai.

Siltinātas metāla durvis ir drošas, izturīgas, pievilcīgas un šobrīd pieejamas par izdevīgu cenu. Tās ir mazāk pakļautas deformācijām kā koka durvis un kalpo lieliski daudzus gadus.

Visas metāla durvis meklējiet Durvju Pasaulē. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu zinošajiem konsultantiem, rakstot uz info@durvjupasaule.lv vai zvaniet pa tālruni 27027377. Palīdzēsim gan ar padomu, gan piemeklēsim jums piemērotākās ārdurvis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *