Piena dzesētāji – iespēja pagatavot izcilu kafijas dzērienu ar pienu

Ikvienam kafijas mīļotājam ir savs iemīļotākais kafijas dzeršanas veids, kas ir jāņem vērā izvēloties kafijas dzērienu sastāvdaļas un piemērotākās kafijas pagatavošanas iekārtas un aksesuārus. Ja izcilas melnas kafijas pagatavošanai būtiska ir tikai kafijas pupiņu maluma kvalitāte, garšas nianses un ūdens temperatūra, tad, gatavojot kafijas dzērienus ar pienu, papildus uzmanība ir jāvelta arī piena kvalitātei, tā uzglabāšanai un pievienošanas veidam kafijai.

Kā izvēlēties piemērotāko pienu?

Kafijas piena izvēli nosaka gan konkrētā kafijas automāta tehniskās iespējas, gan ikdienas paradumi un iespējas atvēlēt papildus laiku piena uzglabāšanai un iekārtas tīrīšanai. Atkarībā no kafijas automātu tehniskajām iespējām kafijai var pievienot svaigu pienu, granulētu pienu vai augu izcelsmes pienu no mandelēm, auzām un sojas – tiem, kas nepanes laktozi.

Lai arī granulētais piens nodrošina vieglāku uzglabāšanu un lietošanu, saputots svaigais piens ir vislabākā izvēle izcilai lattei un cappuccino. Pienā esošie tauki labi puto, ilgāk saglabā putoto formu un nodrošina dzērienam samtainu tekstūru. Taču svaiga piena izmantošanai kafijas automātos ir arī vairāki trūkumi – svaigajam pienam ir īsāks uzglabāšanas laiks nekā granulētajam pienam, pienam ir nepieciešama pareiza atdzesēšana līdz noteiktai temperatūrai un kafijas automātam ir nepieciešama rūpīgāka apkope un ikdienas tīrīšana.

Kā izvēlēties visatbilstošāko piena dzesētāju?

Piena uzglabāšanas tvertnes un piena dzesētāji ir kafijas automāta daļas, kas ne vienmēr tiek piedāvātas pamatkomplektācijā un tās ir iespējams iegādāties atsevišķi, balstoties uz ikdienas paradumiem un lietotāju skaitu.

Ja viegli tīrāmajās uzglabāšanas tvertnēs ir iespējams tikai uzglabāt nepieciešamo piena daudzumu kafijas dzērienu pagatavošanai, tad piena dzesētāji gan uzglabā nepieciešamo piena daudzumu, gan atdzesē to līdz aptuveni 4oC temperatūrai, kas ļauj dzērienam piešķirt vislabākās garšas un tekstūras nianses.

Kafijas salons Kafo.lv līdztekus daudzveidīgam kafijas automātu un kvalitatīvajam kafijas klāstam piedāvā arī zīmolu JURA un NIVONA piena dzesētājus un piena ledusskapjus, kas izceļas ar mūsdienīgu dizainu, ērtu lietošanu un augstu efektivitāti, lai izcilas kvalitātes kafija būtu pieejama arī birojā un mājās.

Apskatiet Kafo.lv plašo piedāvājuma klāstu interneta veikalā www.kafo.lv, un saņemiet arī speciālista konsultāciju. Izcila kafija sākas ar Kafo.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *