Pieci iemesli, kāpēc salīdzināt kredītus visizdevīgāk ir portālā Gudriem.lv

Laikā, kad visapkārt kredītiespēju ir ļoti daudz, grūti neapjukt lielajā informācijas apjomā par kreditēšanas īpatnībām. Ir ne tikai viegli kļūdīties, bet arī uzķerties uz negodprātīgu starpnieku āķa. Gudriem.lv darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadus un ir sevi pierādījis kā uzticams un pārbaudīts preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas portāls.

Laikā, kad visapkārt kredītiespēju ir ļoti daudz, grūti neapjukt lielajā informācijas apjomā par kreditēšanas īpatnībām. Ir ne tikai viegli kļūdīties, bet arī uzķerties uz negodprātīgu starpnieku āķa. Gudriem.lv darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadus un ir sevi pierādījis kā uzticams un pārbaudīts preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas portāls.

Kā piemēru ņemsim tādu jūtīgu tēmu, kā kredīta noformēšana. Nav svarīgi, vai tas būtu ātrais, patēriņa kredīts, vai līzings. Pašam tikt skaidrībā kādas ātro kredītu kompānijas piedāvā aizdevumus un uz kādiem nosacījumiem, faktiski nozīmē pazaudēt vismaz nedēļu sava laika. Gudriem.lv šajā jautājumā ietaupīs jūsu laiku. Kāpēc vislabāk ir uzticēties mums?

* Gudriem.lv seko līdzi, lai publicētā informācija būtu patiesa.

Tas nozīmē to, ka mūsu salīdzināšanas servisā nevar parādīties informācija par kādu aizdomīgu kompāniju, kurai nav licences. Mēs augstu vērtējam savu reputāciju un mūsu klientu uzticību. Mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītām kredītkompānijām, kas ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedri. Šīs kompānijas var atpazīt pēc īpašas atzīmes “Atbildīgs aizdevējs”.

* Gudriem.lv piedāvā ne tikai salīdzināšanas pakalpojumus, bet  arī izglīto un informē

Vidusmēra cilvēkam tikt skaidrībā ar atšķirībām starp dažādiem kredītu veidiem, noformēšanas nosacījumiem un citiem zemūdens akmeņiem nemaz nav tik vienkārši. Tādēļ Gudriem.lv jau no paša sākuma uzstādīja sev vienkāršu, taču ļoti svarīgu mērķi – savu klientu izglītošanu. Vienkārši un saprotami  izskaidrot, kam nepieciešams ātrais kredīts, vai bez tā var iztikt, ko darīt, ja radušās grūtības ar kredīta atmaksu laikā, kā arī par  pārkreditēšanās iespējām. Teju katrā mūsu ātro vai patēriņa kredītu salīdzināšanas pakalpojuma ailē atrodams “i” simbols, uzspiežot uz kura, iespējams iegūt detalizētāku informāciju par kredītu.

Mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka Gudriem.lv, salīdzinājumā ar citiem  līdzīgiem salīdzināšanas servisiem Latvijā, ir atrodama  visplašākā informācija par ātrajiem un patēriņa kredītiem, kā arī kredītlīnijām un līzingiem.

Kas nav mazsvarīgi, portāla Gudriem.lv sadaļā “Ātrie kredīti” ir saites “Derīga informācija”, kur atrodami daudzi izglītojoši materiāli, kas palīdzēs atrast atbildi uz jebkuru jautājumu, kas var rasties aizņēmējam.

* Gudriem.lv ir pieejams kreditoru novērtēšanas pakalpojums

Tā ir kredītņēmējam ļoti svarīga norāde. Sadaļas “Ātrie kredīti” piedāvājumu tabulā redzams kredītkompāniju novērtējums “zvaigznīšu” veidā. To veido pāreju no portāla Gudriem.lv uz kredītkompāniju mājaslapām skaits. Tā ir sava veida lietotāju atsauksmju grāmata par vienu vai otru uzņēmumu. Lai gan lietotāju novērtējums var būt subjektīvs, tomēr daudziem klientiem tas palīdz izdarīt pareizo izvēli.

* Informācija par kredītiem pieejama ērtā un pārskatāmā tabulā.

Ieejot sadaļā “Ātrie kredīti”,  jūsu skatam paveras tabula, kurā apkopota visplašākā informācija par kredītiem. Tajā ir redzama minimālā un maksimālā aizdevuma summa, minimālais un maksimālais aizdevuma termiņš, kā arī  procentu likmes. Šeit ir svarīgi, ka ir  pieejama informācija par to, vai iespējams noformēt bezprocentu pirmo kredītu. Tālāk tabulā redzama informācija par to, cik gadus vecam jābūt aizņēmējam, lai kredīts netiktu atteikts. Jāatzīmē, ka šis nosacījums dažādām kompānijām ir atšķirīgs, tādēļ tas noteikti jāsalīdzina.

Tāpat arī zem katras kompānijas tabulā ir svarīgas atzīmes par kreditēšanas nosacījumiem. Piedevām, nospiežot “Par kredītu”, iespējams iegūt vēl vairāk informācijas par kredīta izsniegšanu un kredīta vai kredītlīnijas atmaksas aprēķina piemēri.

* Gudriem.lv salīdzina ne tikai ātros, bet arī citus kredītu veidus

Portālā atrodams arī nebanku kreditēšanas kompāniju kredītlīniju salīdzinājums. Tas ir  jauns kredītu veids, kas bieži vien ir daudz ērtāks, jo klients var izvēlēties ar atmaksas termiņu un aizdevuma summu. Klients patstāvīgi var izvēlēties, cik lielu piešķirtās kredītlīnijas limita daļu viņš vēlas izmantot. Ja uzreiz nav nepieciešama visa summa, tā nav jāizmanto pilnībā. Tādējādi klientam visu laiku ir pieejama droša naudas rezerve, ko iespējams izmantot neparedzētos gadījumos. Svarīgi ir arī tas, ka procentu maksājumi ir jāveic tikai par iztērēto kredītlīnijas daļu. Piemēram, ja kredītlimits ir 600 eiro, taču izmantoti ir tikai 100 eiro, procentu maksājumi jāveic tikai par 100 eiro.

Tāpat arī Gudriem.lv salīdzina citus kredīta veidus, piemēram, patēriņa kredītus un līzingus . Citiem vārdiem sakot, ar Gudriem.lv piedāvāto pakalpojumu palīdzību iespējams atrisināt jebkuru finanšu jautājumu kvalitatīvi un ietaupot laiku.

Pats galvenais – mēs neko nepārdodam, tikai nodrošinām kreditēšanas nosacījumu salīdzināšanas pakalpojumu. Tā ir bijis vienmēr un mūsu galvenais uzdevums ir strādāt mūsu klientu labā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *