Pasūti kontaktlēcas e-veikalā Lensor.eu: droši, ērti un ātri!

Šobrīd ikviens no mums sastopas ar jauniem izaicinājumiem savā ikdienā. Viens no tiem ir nepieciešamība nodrošināt savas vajadzības, pēc iespējas mazāk apmeklējot veikalus un sabiedriskas vietas. Ja gājienu uz kino vai ciemošanos vienkārši var atcelt, tad ir lietas, no kurām nav iespējams izvairīties, piemēram, no optikas preču iegādes, ja ir nepieciešama redzes korekcija un tai tiek izmantotas kontaktlēcas.

Ja līdz šim kontaktlēcas iegādājāties optikas preču veikalā klātienē, tad tagad doties uz šo veikalu drošības apsvērumu dēļ var arī nebūt vēlmes. Tāpēc piedāvājam iepazīties ar lielisku alternatīvu, kā iegādāties kontaktlēcas un citas optikas preces. To ātri, ērti, droši un attālināti varat izdarīt interneta veikalā Lensor.eu.

Lensor.eu ir kontaktlēcu interneta veikals ar vairāku gadu pieredzi. Veikals piedāvā augstas kvalitātes kontaktlēcas no vadošajiem lēcu ražotājiem par īpaši izdevīgām cenām. Uzziniet, kā veikt kontaktlēcu iegādi Lensor.eu e-veikalā un kam pievērst uzmanību pasūtījuma veikšanas gaitā.

  1. Iepazīstieties ar Lensor.eu plašo preču klāstu

E-veikalā Lensor.eu. varat atrast visplašāko kontaktlēcu un aksesuāru klāstu, kas vajadzīgi lēcu lietotājiem. Pieejamas vienas dienas, divu nedēļu, mēneša un arī pagarinātās lietošanas kontaktlēcas. Tāpat varat iegādāties arī krāsainās jeb crazy kontaktlēcas, kas pieejams gan ar, gan bez optiskās korekcijas funkcijas. Iepazīstieties ar plašo piedāvājumu, ražotājiem, cenām un citu noderīgu informāciju.

  1. Izvēlieties lēcas atbilstoši redzes speciālista norādēm

Pērkot kontaktlēcas Lensor.eu interneta veikalā, vienmēr atcerieties, ka jāseko jūsu redzes speciālista rekomendācijām un jāiegādājas tieši tādas kontaktlēcas, kādas ir izrakstītas lēcu receptē. Speciālists tās ieteicis, balstoties uz individuāliem faktoriem, tāpēc tās būs vispiemērotākās. Ja šķiet, ka nepieciešams kaut ko mainīt lēcu parametros vai veidā, nekādā gadījumā izvēli neveiciet uz savu galvu, bet atrodiet iespēju pirms tam konsultēties ar savu redzes speciālistu.

  1. Rūpīgi pārbaudiet pasūtījumā ievadītos lēcu parametrus

Veicot kontaktlēcu pasūtījumu, izvēlieties lēcu veidu un kādas no piedāvājumā esošajām ražotāju lēcām. Pildot pasūtījumu tālāk, būs jānorāda konkrēti lēcu parametri. Tiem precīzi jāsakrīt ar receptē atzīmēto informāciju. Pārbaudiet vēlreiz, vai neesat kļūdījušies, jo, aizpildot pasūtījumu datorā vai viedierīcē, var gadīties cilvēciskas kļūdas. Parametru  atkārtota pārbaude garantēs, ka saņemsiet tieši tādas kontaktlēcas, kādas jums ir izrakstījis redzes speciālists.

  1. Izvēlieties lēcu daudzumu

Tāpat, lai veiktu pasūtījumu, vajadzēs norādīt kontaktlēcu daudzumu. Ņemiet vērā, ka jums vajadzīgas divas kontaktlēcas vienā lietošanas periodā. Ja izmantojat vienas dienas lēcas, tad parēķiniet, cik daudz lēcu jums vajadzēs līdz jaunam pirkumam. Ja izmantojat mēneša kontaktlēcas, tad 30 dienām vajadzēs tikai divas lēcas, bet atcerieties, ka jauns kontaktlēcu pāris jāpasūta savlaicīgi, jo strikti ir jāievēro ražotāja norādītais lēcu lietošanas ilgums, ko nedrīkst pārsniegt, jo tas apdraud acu veselību.

Ja lietojat divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcas, tad atcerieties pievienot pasūtījumam arī lēcu tīrīšanas šķīdumu un uzglabāšanas konteineru.

  1. Apskatiet arī datora brilles un saulesbrilles

Pirms noslēdzat savu pasūtījumu, ieskatieties arī citās preču sadaļās. Lensor.eu e-veikalā var iegādāties arī citas šobrīd aktuālas preces, piemēram brilles lietošanai pie datora, lai izvairītos no ekrānu zilās gaismas kaitīgās ietekmes. Tagad, kad, strādājot un mācoties no mājās, palielinājies laiks, ko pavadām pie ierīcēm, šādas brilles būs ļoti noderīgas.

Kā arī nevajadzētu aizmirst, ka klāt ir pavasaris un saulīte spīd daudz biežāk un intensīvāk. Tāpēc ir vajadzīgas kvalitatīva saulesbrilles, kas sniedz augstu aizsardzību no UV stariem. Lensor.eu veikalā varat iegādāties arī šādas saulesbrilles.

  1. Izvēlieties sev ērtāko un drošāko saņemšanas veidu

Kad pirkuma grozā ir salikts viss nepieciešamais un tas arī pārbaudīts, tad varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko pasūtījuma saņemšanas veidu. Lensor.eu e-veikalā iegādātās preces bez papildu maksas var saņemt Lensor kabinetā un daudzos optikas veikalos visā Latvijā, ar kuriem e-veikals sadarbojas. Tāpat tiek nodrošināta piegāde ar kurjeru, uz pakomātiem un pasta nodaļām. Visiem pirkumiem, kuru vērtība ir virs 15 eiro, piegāde ir bez maksas.

  1. Veiciet apmaksu un saņemiet pirkuma apstiprinājumu

Pēdējais solis ir apmaksas veikšana. To var darīt ar tiešo bankas pārskaitījumu, ar bankas karti vai rēķinu uz e-pastu. Visi maksājumi ir pilnībā droši. Pēc tam, kad maksājums būs veikts, e-pastā saņemsiet ziņu par pirkuma apstiprinājumu. Tad atliek tikai saņemt kontaktlēcu pasūtījumu tuvāko dienu laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *