FOTO: pixabay.com/

Paklājs un vingrošanas paklājs. Līdzīgi, bet dažādi

Patiesi motivētam cilvēkam sportošanai nav nepieciešams nekāds ekipējums. Tikai paša ķermeņa svars un pamatīga disciplīna neizlaist treniņus. Un pat tad, ja šis apgalvojums daļēji ir patiesība un meistarīgākie spēs uztrenēt kārtīgu formu no zila gaisa un bez trenažieru zāles…

Viena sporta prece tomēr ir ērtas sportošanas stūrakmens. Pieņemsim, ir stingri nolemts no rītiem taisīt presītes vai kārtīgi izstaipīties pirms dienas ofisā. Lielākajai daļai cilvēku gaida pretī koka grīda, vai arī klasisks paklājs. Pirmais visdrīzāk palīdzēs nodrošināt nospiestus elkoņus un ceļus, kamēr otrais vai nu nesniegs pietiekamu atbalstu, vai nu apdāvinās ar “jaukiem” berzes apdegumiem. Šādā situācijā lieti noder vingrošanas paklājs, kas bieži vien daudziem kalpo gadiem ilgi. Pat visnodarbinātākie rīta jogas un presīšu vingrinājumu piekritēji nespēj tos tik ātri nodeldēt. Kvalitatīvi vingrošanas paklāji sniedz adekvātu atbalstu, polsterējumu, kā arī nodrošina neslīdēšanu un ērtību jebkuru sporta aktivitāšu laikā. Tie, kas ir iepriekš tādus iemēģinājuši zina milzīgo atšķirību starp cietu grīdu un vingrošanas paklājiņu. Tāpēc, ja esi nolēmis vingrošanas zāles aizstāt ar sporta aktivitātēm mājas apstākļos, vingrošanas paklājs ir pirmā izvēle maksimālai ērtībai.

Aerobika. Joga. Viss, kas ietver kontaktu ar grīdu paliek daudzreiz ērtāks

Ērts ir ne tikai pats vingrošanas paklājs, bet arī tā uzglabāšana. Materiālu daudzveidība un to pielāgošana specifiskām vajadzībām ar laiku tikai aug. Tas, savukārt, ir padarījis vingrošanas paklājus par īpaši plāniem, bet ļoti izturīgiem un efektīviem. Papildus, tos sarullējot, tie neaizņem vairāk kā nelielu daļiņu no istabas stūra vai vietas zem gultas rāmja. Piecelies, paņem paklājiņu un izstaipies! Enerģisks un pozitīvs dienas sākums bieži vien ir produktīvas dienas stūrakmens. Un mūsdienu pasaulē, kur sacensība par labākā vietu ir īpaši svarīga, kvalitatīvs miegs un svaigs dienas sākums ir īpaši svarīgi.

Prece, kas nemētājas stūrī nelietota

Gan jau visi esam pieredzējuši, ka nopērkam kaut ko, ko pēc tam izmantojam reizi mēnesī. Vingrošanas paklājs ir viena no retajām precēm, kas noder jebkuram itin bieži. Tie tiek lietoti ne tikai disciplīnas vadīti! Pamostoties un ieraugot paklājiņu ieslēgsies vecā, labā psiholoģija… Ak! Būtu grēks no rīta kārtīgi neizstaipīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *