Paceļamie garāžas vārti – moderni, droši, estētiski

Garāža ir lieliska pievienotā vērtība savam īpašumam, jo tajā ir vieta ne tikai automašīnai, bet arī citiem transportlīdzekļiem un dažādām sadzīves un saimniecības mantām, kurām nav vietas pagrabā vai mājā. Līdz ar to garāžā tiek glabātas daudzas vērtīgas mantas. Tāpēc ir īpaši būtiski parūpēties par šīs telpas drošību. Izturīgi vārti ir viens no galvenajiem drošības elementiem garāžai. 

Vārti vajadzīgi ne tikai drošībai, tiem ir arī būtiska loma īpašuma kopējā estētikā un funkcionalitātē. Tāpēc vārti garāžai jāizvēlas atbildīgi – redzot to kā vērtīgu ilgtermiņa ieguldījumu un elementu, ar kuru būs jāsaskaras katru dienu, tāpēc tiem jāatbilst visiem mūsdienīga komforta parametriem.

Paceļamie vārti neaizņem papildu vietu

Garāžu aprīkošanai arvien lielāku popularitāti iegūst tieši paceļamie vārti, kas, pateicoties kvalitatīvai automātikai, ātri paceļas pie griestiem un ļauj pilnībā izmantot visu garāžas telpu. Paceļamie garāžas vārti ir arī ērts risinājums, ja zona garāžas priekšā ir neliela, jo tiem nav vajadzīgs vēršanās laukums. Aprīkoti ar klusu un uzticamu automātiku, šādi vārti būs lielisks papildinājums ikvienai garāžai. Modernus uz izturīgus paceļamos vārtus savai garāžai varat pasūtīt pašmāju uzņēmumā RIPO International”, kas jau vairāk nekā 30 gadus darbojas vārtu ražošanas nozarē, piedāvājot konkurētspējīgu produkciju ne tikai klientiem Latvijā, bet arī ārzemēs.

Uzņēmums saviem klientiem nodrošina pilnu servisu – no konsultācijām par piemērotāko garāžas vārtu izvēli līdz produkta ražošanai, uzstādīšanai un arī garantijas apkopei, ja tas ir nepieciešams. Garāžas vārti pieejami gan kā standarta izmēros gatavi komplekti, gan pielāgoti vārti, kas tiek radīti katrai ēkai, izvērtējot individuālos faktorus un objekta specifiku. Tas ļauj izveidot atbilstošāko piedāvājumu un radīt tieši tādus vārtus, kas pilnībā atbilst tieši šim īpašumam un nodrošina visas klientam svarīgās funkcionalitātes. Individuāli pielāgoti tiek ne tikai vārtu izmēri, bet arī apdares materiāli un krāsas, lai gala produkts harmoniski iekļautos īpašuma kopējā arhitektūrā. 

Moderna automātika ar parocīgu kontroles sistēmu

RIPO International” garāžas vārtus pēc klienta vēlmēm aprīko ar uzticamu automātisko vēršanās sistēmu, kurā tiek izmantoti Vācijā ražoti automātikas elementi. Automātiskās vēršanās sistēma ievērojami atvieglo garāžas vārtu lietošanu. Nav vajadzības izkāpt no auto, lai atvērtu vārtus, jo to var izdarīt ar tālvadības pulti vai PIN kodu. Automātika paaugstina īpašuma drošību, jo piekļuve vadības mehānismiem ir tikai piederošām personām. Vārtu automātika sniedz ne tikai ērtības, bet arī ietaupa laiku un paaugstina fizisko drošību, jo nav jāizkāpj no auto. Mūsdienīgās automātikas aprīkotas ar visiem vajadzīgajiem drošības sensoriem, kas novērš nejaušas sadursmes ar vārtiem, kā arī uzticams akumulators ļauj vārtiem darboties pat tad, kad īslaicīgi nav elektrības.

Kāpēc pasūtīt vārtus pie “RIPO International”

Uzņēmums ir daudzu gadu gaitā attīstījies, izzinot klientu vēlmes un attīstot produktu kvalitāti, kā arī izejmateriālu piegādi no uzticamiem partneriem. Vairākas konkurences priekšrocības ir palīdzējušas uzņēmumam “RIPO International” daudzo darbības gadu laikā iegūt stabilu klientu loku dažādās valstīs:

  • plašs preču klāsts un konkurētspējīgas cenas;

  • individuāla pieeja katram klientam;

  • profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti;

  • kvalitatīvi un sertificēti izejmateriāli;

  • produkcijas atbilstība Eiropas Savienības prasībām un standartiem.

Visus garāžu vārtu modeļus varat apskatīt un pasūtīt ripointernational.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *