Optimālie parametri un instrukcija, piesakot serveru nomu jūsu tīmekļa vietnei

Mūsdienu pasaulē sava tīmekļa vietne kļuvusi ne tikai par iespēju sekot līdzi modes tendencēm, bet arī iespēju pacelt savu biznesu jaunā līmenī. Neatkarīgi no tā, vai Jūs pārdodat preces vai sniedzat pakalpojumus, Jūsu tīmekļa vietnei noteikti ir nepieciešams uzticams hostings . Šajā rakstā mēs izstāstīsim Jums, kā izvēlēties vislabāko mitināšanas pakalpojumu savam uzņēmumam un kādiem aspektiem obligāti jāpievērš uzmanība.

Kāds hostings būs piemērots Jūsu biznesam

Kad runa ir par hostinga izvēli, daudzi vietņu īpašnieki var apmulst. Ir pieejami vairāki hostinga uzņēmumu pakalpojumi, un izvēlēties uzticamu partneri savai tīmekļa vietnei var kļūt par grūtu uzdevumu. Sāksim ar jautājumu: kas ir hostings un kāpēc tas ir tik ļoti svarīgs?

Hostings (mitināšana) – tā ir vieta, kur tiek atrodas Jūsu tīmekļa vietne un vieta, kur tā kļūst pieejama Interneta lietotājiem. Pēc būtības – tās ir Jūsu tīmekļa vietnes mājas. Līdz ar to, līdzīgi tam, kā Jūs izvēlaties mājas reālajā dzīvē, ņemot vērā vairākus faktorus, arī izvēloties hostinga pakalpojumu ir nepieciešams pievērst uzmanību detaļām.

Kam ir vērts pievērst uzmanību, izvēloties virtuālo hostingu

 • Servera darbības laiks (Uptime)
 • Servera darbības laiks ir viens no svarīgākajiem rādītājiem, kas atspoguļo servera darbības stabilitāti un uzticamību. Šīs radītājs procentuāli parāda laika attiecību, kad serveris darbojās bez traucējumiem. Uzņēmumu tīmekļa vietnēm arī īsi darbības traucējumi var rezultēties negūtajā peļņā,  novest pie klientu zaudēšanas un reputācijas riskiem. Hostinga pakalpojuma sniedzēja Zomro uptime veido 99%, kas nozīmē, ka tīmekļa vietne būs pieejama lietotājiem praktiski 24/7.
 • Tarifa un resursu attiecība
 • Hostinga izvēle – tas nav tikai cenas jautājums, tas ir arī jautājums par to, ko mēs saņemam un iegūstam par savu naudu. Pirms iegādāties virtuālo hostingu, ir nepieciešams detalizēti izvērtēt piedāvātos tarifus un resursus. Disku vietas, datplūsmas (trafika) apjoms, tīmekļa vietņu skaits vienā lietotāja kontā – to visu ir svarīgi ņemt vērā. Zomro tīmekļa vietnē ir piedāvāta detalizēta un izsmeļoša informācija par tarifiem, kas atvieglos optimālā risinājuma izvēli.
 • Nepieciešamo tehnoloģiju atbalsts
 • Mūsdienu tehnoloģijas un web-lietojumprogrammas bieži vien prasa dažādu  un dažreiz konkrētu tehnoloģiju atbalstu. Ja Jūsu projekts balstās uz konkrētām platformām vai CMS, piemēram WordPress, Joomla vai Drupal, Jums var būt nepieciešamas specifiskas tehnoloģijas piemēram PHP, MySQL vai Perl. Pārliecinieties par to, ja Jūsu izvēlētā hostinga pakete atbilst visām Jūsu projekta tehnoloģiskām prasībām.
 • Serveru lokalizācija un drošība
 • Servera atrašanās vieta ir ļoti svarīgs faktors, kas ietekmē tīmekļa vietnes ielādēšanas ātrumu un tās darbības stabilitāti. Serveru noma Nīderlandes DC garantē datu drošību un augstu pārraides ātrumu. Zomro kompānija fokusējas uz kvalitāti, piedāvājot pakalpojumus, kuros iesaistīti serveri, kas atrodas tieši šajā valstī. Šīs risinājums nodrošina klientiem augstu veiktspēju un ātru piekļuvi tīmekļa vietnēm jebkurā vietā pasaulē.
 • Izvēloties virtuālo hostingu, ir ļoti svarīgi ņemt vērā visus iepriekš minētos faktorus. Tikai kompleksā un visaptverošā pieeja nodrošinās jūsu tīmekļa vietnei stabilu un efektīvu darbību.

Zomro kompānijas priekšrocības

 • Pieredze

Savā darbības laikā, no 2014. gada, kompānija Zomro apliecināja sevi kā uzticamu un profesionālu pakalpojumu sniedzēju web-hostinga tirgū. Šī pieredze palīdz kompānijai ne tikai pilnveidot savus pakalpojumus, bet arī iegūt daudzu klientu uzticību. Ilgstoša darbība tirgū liecina par kompānijas stabilitāti un drošumu, kas ir īpaši svarīgi IT nozarē.

 • Atbalsts

Hostinga (mitināšanas) un serveru nomas nozarē viens no galvenajiem aspektiem ir tehniskais atbalsts. Pateicoties Zomro diennakts tehniskajam atbalstam, Jūs varat būt droši, ka jebkurā brīdī, neatkarīgi no diennakts laika, Jūsu pieprasījums tiks zibenīgi novirzīts apstrādei profesionāliem. Ātra reaģēšana un radušos problēmu risināšana – tie ir veiksmīgas sadarbības atslēgas momenti.

 • Tīmekļa vietnes pārvietošana

Tīmekļa vietnes pārvietošana no viena hostinga pakalpojumu sniedzēja pie cita dažreiz var kļūt par grūtu un apjomīgu darbu. Savukārt ar Zomro šīs process kļūst ļoti vienkāršs. Kompānijas ekspertu komanda ir gatava ātri un bezmaksas pārvietot tīmekļa vietni, minimizējot dīkstāves.

 • Bezmaksas rezerves kopijas

Datu drošība – tā viena no prioritātēm katram tīmekļa vietnes īpašniekam. Iztēlojieties pie kā novestu vērtīgās informācijas zaudēšana darbības traucējumu vai uzbrukuma rezultātā? Ar Zomro kompāniju Jūsu tīmekļa vietne ir drošībā, pateicoties regulārām rezerves kopijām. Ik pēc 7 dienām tiek izgatavota Jūsu tīmekļa vietnes rezerves kopija bez papildus maksas, kas nodrošina papildus drošības sajūtu klientiem.

Noslēgumā gribētos apkopot – izvēloties hostinga pakalpojumus Jūsu tīmekļa vietnei, ir nepieciešams ņemt vērā un izvērtēt vairākus faktorus. Mēs ļoti ceram, ka mūsu raksts palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli un pieteikt tādu serveru nomu tīmekļa vietnei, kas būs ideāli piemēroti Jūsu biznesam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *