Gorgeous young woman in cocktail dress opening the balcony doors

Noderīgi padomi, kā izvēlēties kokteiļkleitu, kas atbilst jūsu ķermeņa formām

Kokteiļkleitas ir īsas svētku kleitas, kas parasti ir garumā zem ceļa vai virs ceļa. Tās parasti ir atrodamas no zīda, satīna, mežģīnēm un citiem svinīgiem materiāliem. Veikalos var atrast gan klasiska stila kokteiļkleitas, gan oriģinālākus modeļus un dizainus. Noskaidrosim, kas jāņem vērā, lai jūsu izvēlētā kokteiļkleita uz jūsu auguma izskatītos lieliski.

Kāda ir mana ķermeņa forma?

Lai izvēlētos sev atbilstošāko kokteiļkleitu, vispirms būs jānosaka sava ķermeņa forma. Ne visu veidu kokteiļkleitas labi izskatīsies jebkurai sievietei, tāpēc būs jāķeras pie mērlentes, lai precīzi noteiktu savu ķermeņa formu (ja to jau nezināt). Internetā ir pieejamas dažādas tabulas un pamācības, kā pareizi noteikt savu ķermeņa formu. Principā ir jāizmēra apkārtmēri pleciem, krūtīm, viduklim un gurniem, lai varētu noteikt savu formu. Var, protams, gadīties, ka jums nav izteikta viena ķermeņa forma, bet divu formu apvienojums. Ņemiet vērā padomus, kas paredzēti abām šīm formām, kā arī piemēriet dažādu piegriezumu apģērbu, lai vizuāli redzētu atšķirību un saprastu, kas jums izskatās vislabāk.

Ķermeņa formas ir šādas: trijstūra forma (pleci un krūšu daļa ir platāka par gurniem), taisnstūra forma (pleci, krūšu daļa un gurni ir aptuveni vienāda platuma), smilšu pulksteņa forma (viduklis ir krietni šaurāks par plecu daļu un gurniem), bumbiera forma (gurni ir apjomīgākā vieta jūsu ķermenī) un ābola forma (pleci ir platāki par gurniem, lielas krūtis un nav izteikta vidukļa).

Kāda kleitas forma ir piemērotāka katrai ķermeņa formai?

Iepriekš noskaidrojām, kādas ir ķermeņa formas. Tagad aplūkosim, kāda stila un dizaina kokteiļkleita vislabāk piestāvēs konkrētajai ķermeņa formai. Apģērbs, kas piemērots konkrētajai ķermeņa formai palīdzēs izcelt jūsu plusus un nomaskēt defektus. Tomēr neaizmirstiet arī par labas krāsas izvēli, jo apģērba modelis ir tikai viens faktors, kas ir jāņem vērā. Pārliecinieties, ka izvēlaties tādu apģērba krāsu, kas jūs izceļ un piestāv.

Trijstūra forma. Ja jums ir šāda ķermeņa forma, tad jāizvēlas kleita, kas pašaurinās plecu daļu un pievienos apjomu viduklim. Šādā gadījumā var izvēlēties volānkleitu, kā arī ieteicams, ka kleita ir uz šaurām lencītēm vai īsām piedurknēm.

Taisnstūra forma. Šāda ķermeņa forma ir visai slaida un vienmērīga, taču bez izteiktiem apaļumiem. Tāpēc jums labi izskatīsies kleita, kas radīs ilūziju par apaļumiem. Izvēlieties kokteiļkleitu, kurai ir šaurs viduklis, bet platāka svārku daļa. Savilkts viduklis padarīs jūsu figūru sievišķīgāku.

Smilšu pulksteņa forma. Šī ir tā ķermeņa forma, kuru vēlētos ikviena sieviete, jo šādai ķermeņa formai ir viegli atrast apģērbu, kas labi izskatās. Jums nav jāmeklē apģērbs, kas paslēps kādu trūkumu vai kaut ko izcels – principā jebkura stila kokteiļkleita jums izskatīsies lieliski. Jūs varat izvēlēties gan klasisku kokteiļkleitu ar apspīlētu vidukli vai kādu oriģinālāku dizainu.

Bumbiera forma. Šīs formas galvenā pazīme ir plati gurni. Tas nozīmē, ka jāizvēlas kleita, kas izcels jūsu plecu daļu un vizuāli samazinās gurnus. Jums lieliski izskatīsies kleitas uz lencītēm vai vispār bez lencītēm. Labāk dodiet priekšroku kokteiļkleitai ar brīvu svārku daļu, jo apspīlēta kleita vēl vairāk izcels apjomīgos gurnus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *