No iesācēja līdz eksperta līmenim programmēšanā

Vai jums ir sapnis par darbu IT nozarē, bet jūtaties nedrošs par savām prasmēm? Iespējams, baida skaitļi un algoritmi? Tomēr, kā būtu, ja vispirms varētu izmēģināt roku darba procesā un tālāk apmācību ceļu turpināt jau pārliecinošāk? Codelex piedāvā risinājumu.

Iesākumā izpēti, kādas priekšzināšanas noder, ja vēlies kļūt par programmētāju, lasot šeit. Apskati, ko jau esi apguvis un noskaidro, kas vēl jāapgūst. Lai neapjuktu piedāvājumu līkločos, ir pieejama platforma, kur to visu vari paveikt vienuviet – Codelex.io. Piedāvājumā, kas pavisam nebijis un unikāls – ievadkurss programmēšanā, kur vari iepazīties ar mācību saturu un likt lietā jau savas esošās prasmes.

Mācības bez maksas

Jā, šis ievadkurss ir bezmaksas un pieejams ikvienam mācīties gribētājam. Īpaši izstrādātā programma piedāvā iesācējiem visu nepieciešamo, lai iegūtu pamatzināšanas par programmēšanas pasauli, sākot no pamata jēdzieniem līdz praktiskām prasmēm. Ar Codelex ekspertu komandu vadību jūs gūsiet ieskatu Java Script un Vienību testos.

Ko darīt pēc ievadkursa pabeigšanas?

Ja esi produktīvi pavadījis laiku un sekmīgi nokārtojis ievadkursu, ir laiks lēkt intensīvajā apmācības kursā. Intensīvā kursa ilgums ir 4-6 mēneši. Kurss piemērots ikvienam, gan pavisam jaunam studentam, gan kādam ar vēlmi izkāpt no komforta zonas un pārprofilēties uz jauno, mūsdienīgo un ļoti aktuālo nozari.

Jauni apvāršņi

Mācību procesa laikā tiks iepazīstināts ar Java, PHP, C# vai Web-izstrādi pieredzējušu mentoru vadībā. Mentori būs klātesoši visu apmācību periodu, sniegs padomus un atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem. Pēc mācību beigām, mentoru vadībā, sākas pieteikumu iesniegšana, darba uzdevumu izpilde un potenciālo darba devēju intervijas. Šis process var aizņemt no 2 nedēļām līdz 2 mēnešiem, atkarībā no jūsu iesaistes līmeņa, vēlmes un aktuālajiem apstākļiem darba tirgū.

Intensīvajā kursā grupas nodarbības notiek tiešsaistē 2-3 reizes nedēļā. Katrai grupai ir savas individuālās nodarbību laika kategorijas. Ārpus grupu nodarbībām ir jāveic uzdevumi, jāiesniedz atskaites par savu progresu. Vidēji mācības aizņem vairāk nekā 6 stundas dienā, lai iegūtu nepieciešamās prasmes programmēšanā, tikai dažu mēnešu laikā.

Sāciet savu ceļu kļūt par programmēšanas ekspertu jau šodien! Reģistrējieties mūsu programmā un iegūstiet nepieciešamās prasmes, lai sasniegtu savus mērķus tehnoloģiju pasaulē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *