Metāla un PVC angāri pie Domus Angāri

Domus Angāri ir metāla garāžu un angāru plānotājs, ražotājs un uzstādītājs jau ar labu šo darbu pieredzi. Uzņēmums nodrošina sava paveiktā darba kvalitāti, līdz ar to ir iemantojis atzinību un popularitāti klientu vidū.

Domus Angāri piedāvājumā ir augstas kvalitātes metāla un PVC angāri. Plaša izmēru iespēja un dizains, lai pielāgotos ikviena klienta vēlmēm.

Angāri un to īpašības

Angāri ir ļoti izturīgas, ilgtspējīgas un universāli izmantojamas ēkas, kuras iespējams pielāgot dažādām vajadzībām.

Angāru izvēle ir ļoti plaša. Visu piedāvājumu un iespējas var aplūkot www.domusangari.lv. Cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās konstrukcijas un materiālu veida. Standarta angārus var ātri un viegli uzstādīt, līdz ar to arī izmaksas būs klientam izdevīgākas.

Jāpiemin metāla angāru akustiskās un siltumizolācijas īpašības. Metāla angāri arī vizuāli labi izskatās. Metāla angāru ražošanā Domus Angāri izmanto augstākās kvalitātes materiālus, instrumentus un iekārtas, ar kurām darbojas sertificēti meistari.

Angāri derēs visur – kā preču, transportlīdzekļu noliktavas, lauksaimniecībā un rūpnieciskām vajadzībām. Var izmantot kā pasākumu telpas, sporta vajadzībām.

Metāla garāžu varianti un iespējas

Garāža noder visur – laukos, pilsētā, lielā saimniecībā vai ierobežotā teritorijā. Domus Angāri piedāvā iegādāties jau gatavas metāla garāžas. Domus Angāri sortimentā ir saliekamās garāžas ar bleķa jeb skārda un akrila segumu. Šādu garāžu ir viegli iegādāties un ērti salikt. Tas būs ātrs un ne pārāk dārgs risinājums.

Labi izskatās un ar plašu pielietojumu ir metāla garāžas ar dekoratīvo apmetumu. Šāda ēka labi iederēsies pagalma plānojumā un to var izmantot dažādām vajadzībām – dārza tehnikai, automašīnai, motociklam utt. Dekoratīvais apmetums aizsargās garāžu no kaitīgiem vides faktoriem.

Klientu vidū populāras ir siltinātās metāla garāžas. Tās vajadzīgas, ja dienas lielāko daļu gada vēsajā laikā ir jāuzturas garāžā. Priekšrocība šīm metāla garāžām – energoefektīva siltuma izmantošana.

Domus Angāri ražo arī mini angārus, kas labi noder dažādai dārza tehnikai, velosipēdiem, motociklam un citas nelielas tehnikas novietošanai. Labi izskatās, veramas durvis, paceļami vārti, jumta logi.

Domus Angāri piedāvā metāla garāžas gan pēc individuāla pasūtījuma, gan arī jau gatavas.

Piesakieties www.domusangari.lv uz konsultāciju birojā! Domus Angāri nodrošina veikto darbu kvalitāti. Domus Angāri – ko apsolām, to izdarām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *