Labas riepas priekš auto – labākās izvēles priekšnosacījumi

Auto riepu izvēle ir atbildīgs uzdevums, kas nereti liek iespringt pat pieredzējušiem autovadītājiem. Kā neapjukt plašajā piedāvājumā, kam pievērst uzmanību un kur riepas iegādāties? Lasiet raksta turpinājumu, lai uzzinātu atbildes uz šiem jautājumiem.

Izvēlieties tikai atbilstoša izmēra riepas

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas jāņem vērā, ir riepu izmērs. Ņemiet vērā auto ražotāja sniegtās rekomendācijas attiecībā uz riepu izmēru. Informāciju par to varat uzzināt uz esošajām auto riepām, kā arī autoīpašnieka rokasgrāmatā.

Riepu iegāde tikai uzticamā riepu servisā

Lai arī ziemas un vasaras riepas ir pieejamas dažādās tirdzniecības vietās, labākā vieta, kur tās pirkt, ir riepu serviss. Tur pieejams ne tikai plašs riepu klāsts, bet arī speciālistu konsultācijas un riepu montāža.

Priekšroka pārbaudīta zīmola riepām

Drošāk ir iegādāties pārbaudītu zīmolu riepas. Tas gan nenozīmē, ka vienmēr ir jāizvēlas Premium klases izstrādājumi, jo arī budžeta klasē ir atrodamas kvalitatīvas riepas, kas kalpos ilgi un labi.

Labāk viss riepu komplekts uzreiz

Pat ja šķiet, ka ir jāmaina tikai viena auto riepa, speciālisti iesaka tomēr mainīt visu riepu komplektu uzreiz. Tas ļaus izvairīties no sliktas auto vadāmības, nevienmērīga riepu nodiluma un citiem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Svarīgi – sezonai atbilstošas riepas

Drošai braukšanai svarīgi ir izvēlēties konkrētajai sezonai paredzētas riepas. Pārdošanā ir arī vissezonas riepas, ar ko atļauts pārvietoties visa gada garumā, tomēr jārēķinās ar to, ka tās nekad neuzrādīs tādu veiktspēju kā konkrētai sezonai atbilstošas riepas.

Jautājiet padomu ekspertiem

Ja rodas jautājumi par labākā risinājuma izvēli, konsultējieties ar ekspertiem! Ir vērts arī ieskatīties neatkarīgo riepu testu rezultātos, lai izvērtētu, kuras riepas atbilst drošas un komfortablas braukšanas prasībām.

MMK Riepu Serviss – labas riepas visām prasībām

Kad ir nepieciešamas labas ziemas vai vasaras riepas, labāk griezties pārbaudītā vietā. Ieskatieties MMK Riepu Serviss piedāvājumā! Izvēlei ne tikai kvalitatīvas riepas, bet arī riepu montāža, balansēšana un riepu glabāšana.

MMK Riepu Serviss piedāvā labāko ražotāju riepas, kā arī speciālistu konsultācijas piemērotāko auto riepu izvēlē. Ieskatieties un pasūtiet jauno riepu komplektu www.mmkserviss.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *