Kredītu apvienošana vai aizdevums pret auto

Jums ir savs privātais auto un steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem izdevumiem? Vai esat dzirdējis par tādu kredīta veidu kā aizdevums pret auto? Varbūt pat neko iepriekš nezinājāt par šādu pakalpojumu, kas piedāvā iespēju saņemt aizdevuma summu pat līdz 90% apmērā no Jūsu automašīnas tirgus vērtības? Šis ir lielisks risinājums situācijai, kad iepriekš esat sabojājis savu kredītvēsturi ar kavētiem maksājumiem un baidāties pat vērsties pie kreditēšanas kompānijām ar jautājumu par naudas aizdevumu.

ONEfinance.lv piedāvā šādu pakalpojumu klientiem, kam nav iespējas paņemt ātro kredītu internetā vai kam ir sabojāta kredītvēsture.  Saņemot aizdevumu, Jums nav jāuztraucas par to, ka automašīnu būs jāatdod kā ķīlu kreditēšanas kompānijai, jo ONEfinance.lv ļauj klientam aizdevuma laikā turpināt ar to braukt. Varbūt Jums nav privātā automašīna, bet Jūsu īpašumā ir kāds cits transportlīdzeklis, pret kuru Jūs labprāt saņemtu aizdevumu? Ja Jūsu īpašumā ir, piemēram, traktors, motorolleris, motocikls, laiva vai kāds cits transportlīdzeklis, arī tad Jūs varat sazināties ar ONEfinance.lv konsultantu, pieteikties patēriņa kredītam un vienoties par izdevīgākajiem un atbilstošākajiem līguma nosacījumiem. Piesakoties aizdevumam, Jums to būs iespēja saņemt jau vienas dienas laikā, un iespējamā kredīta summa ir no 1000 līdz 10 000 EUR. Protams, kā ikvienam kredītam, arī šim ir procenti, bet uzņēmums saviem klientiem piedāvā pievilcīgas procentu likmes no 18% līdz 45% ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem.

Arī par tiem klientiem, kuriem ir katru mēnesi jāveic maksājumi par vairākiem kredītiem, ONEfinance.lv ir padomājis un piedāvā kredītu apvienošanu. Pārkreditēšana ir piemērots piedāvājums klientiem, kuriem jau ir paņemti vairāki kredīti, bet procentu likmes ir pārāk lielas, un labprāt vēlētos samazināt ikmēneša maksājumus. Tad ir vērts padomāt par šī pakalpojuma izmantošanu. Lai veiktu pārkreditēšanu, ir jāsazinās ar ONEfinance.lv konsultantu, jāuzskaita visi kredīti ar visiem līguma Nr., kā arī jānorāda katra kredīta ikmēneša maksājumi. Var gadīties, ka Jums būs nepieciešama izziņa no aizdevējiem, pie kā ņēmāt kredītus, bet par to tad konsultants Jūs informēs. Mēdz būt situācijas, kad kredītdevēji nevēlas sniegt šīs izziņas, jo viņu firmas ienākumi ir atkarīgi no aizdotās naudas, bet vienmēr var atrast risinājumu šādiem gadījumiem.

Lai veiktu pieteikumu aizdevumam pret auto vai kredītu apvienošanai, sazinieties ar ONEfinance.lv konsultantu pa tālr. 27787787 vai dodieties uz klientu apkalpošanas centru Rīgā, Ģertrūdes ielā 20. Izrunājot ar konsultantu situāciju, kuru vēlaties atrisināt, noteikti Jums tiks piedāvāts labākais un izdevīgākais piedāvājums, lai turpmāk Jums vairs nebūtu jāsatraucas par šo problēmu, kas Jūs nomoka.

Komentāri

  1. Vai jūs meklējat, kā iegūt jebkāda veida aizdevumu ar zemu procentu likmi? Šeit ir iespēja saņemt aizdevumu, lai tas atbilstu jums un padarītu jūsu sapni. Es atzinīgi vērtēju jūs Miera aizdevējiem. Privāts uzņēmums, kas piedāvā aizdevumu ar 2% likmi. Mēs sniedzam biznesa aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, sliktu kredītu aizdevumu, personīgo aizdevumu, celtniecības aizdevumu, aizdevuma dienas naudas aizdevumu, studentu aizdevumu un tā tālāk. Mūsu pakalpojumi ir ļoti lēti un padarīs jūs smaidu. Ja jūs interesē saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (peacelenders@gmail.com).
    Whatsapp skaits: +1 (631) 960-9708

  2.  Nabízíme flexibilní úvěry a financování pro různé projekty.Tento úvěr umožňuje klientovi využít návratnost za pouhých 2% úroků po dobu 3 nebo více let. Můžeme schválit úvěr přímo na váš bankovní účet až do výše 20000000 Kč nebo více v závislosti na částce, kterou chcete pro vaše podnikání. V současné době financujeme: * obchodní expanzi * projekt komerčních nemovitostí * Osobní půjčka a úvěr pro malé a střední podniky jsou otevřeny k dobrému obchodnímu vztahu s vámi, kontaktujte nás E-mail: sopuchmichal2@gmail.com whatsapp +420723453979

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *