Kredīts biznesam, kā saņemt naudu biznesa uzsākšanai

Kredīts biznesam – tās ir kredītprogrammas esošās darbības finansēšanai, investīciju aizņēmumi biznesa vajadzībām

Kas ir labāk: aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu vai speciāls biznesa aizņēmums?

Uzņēmējdarbība – tā ir nepārtraukta cīņa tirgū par līdera vietu, bet lai sasniegtu šo mērķi, nepieciešams iekarot vienu virsotni pēc otras. Bez finansiālās labklājības būs grūti veidot stabilu kompānijas izaugsmi vai pārspēt savus konkurentus. Un kaut arī nereti pilnībā pietiek ar saviem spēkiem, tomēr, lai paaugstinātu biznesa efektivitātes līmeni https://ksplatforma.lv/krediti/kredits-biznesam/ , nepieciešamas arī investīcijas no malas.

Biznesa finansēšanu var veikt jebkurā uzņēmuma saimnieciskās darbības etapā: kad tas tikko ir izveidots vai sen jau darbojas tirgū. Gan pirmajā, gan otrajā gadījumā, lai saņemtu izdevīgu finansējumu kredīta veidā, nepieciešams iecerētā projekta ekonomisks pamatojums – biznesa plāns. Tikai tajā gadījumā, ja biznesa plāns būs veiksmīgs uz papīra, jūs varēsiet cerēt uz interesantiem investēšanas nosacījumiem.

Biznesa finansēšana no Swedbank

Finansēšanas pasaulē Swedbank ir pazīstama ne tikai ar dažādām līzinga programmām un patēriņa kredītiem, bet arī ar atbalsta sniegšanu biznesam: īpaši, ja uzņēmums ir vēl sava ceļa pašā sākumā. 2019.gadā Swedbank ik dienas izsniedza finansējumu uzņēmumiem par kopējo summu 1,3 miljoni eiro apmērā. Iespējams, arī jūsu uzņēmums ir šo veiksminieku vidū, kas prot izstrādāt rentablu un veiksmīgu biznesa plānu un nodrošināties ar uzticama kreditora atbalstu.

Kā šobrīd izskatās Swedbank finansējums uzņēmumiem:

  • Plašs dažādu finansējuma tipu klāsts (kredīti, līzings, aizņēmumi) dažāda izmēra uzņēmumiem.
  • Finansēšanas programmas ar kredīta vai aizņēmuma nodrošinājumu, kas tiek piedāvātas aizņēmējiem ar pieejamākiem nosacījumiem.
  • Iesniedzot pieteikumu kredītlīguma parakstīšanai internetbankā, kredīta, aizņēmuma vai līzinga procentu likme tiks samazināta par 30%.

Lai saprastu, uz kādiem nosacījumiem var cerēt uzņēmums, Swedbank vispirms piedāvā novērtēt savas iespējas – maksātspējas līmeni.

Kā iepriekš uzzināt iespējamā biznesa finansējuma nosacījumus?

Lai noskaidrotu kredīta, līzinga vai aizņēmuma nosacījumus biznesam, Swedbank vispirms piedāvā tikt skaidrībā ar to, ko jūs iegādāsities par saņemto naudu:

  • Apgrozāmie līdzekļi: overdrafts vai kredīts, pamatojoties uz faktūrrēķinu, šo divu kredītu procentu likme svārstās robežās no 10-12% gadā.
  • Naudas investīcijas – tiek izsniegtas tikai kredīta veidā ar termiņu uz 5 gadiem ar procentu likmi līdz 10%.
  • Automašīnas iegādei – kredīts operatīvā vai finanšu līzinga veidā ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem un procentu likmi no 2,49%.
  • Komerctransporta iegādei spēkā ir tikai kredīts finanšu līzinga veidā ar atmaksas periodu no 5 gadiem.
  • Aprīkojuma, tehnikas iegādei tiek piedāvāts finanšu līzings ar atmaksas periodu līdz 5 gadiem, procentu likme tiek noteikta individuāli.

Kas vēl palīdz biznesam?

Swedbank – tas nav vienīgais kreditors, kas daudzpusīgi veicina biznesa attīstību. Šādas programmas var atrast arī citās Latvijas bankās un, iespējams, tās jums šķitīs pat daudz pievilcīgākas.

Latvijā darbojas arī biznesa atbalsta programma ALTUM kategorijā, kas ļauj attīstīties visinovatīvākajiem virzieniem.

Biznesa kredītu priekšrocības un trūkumi

Daudzi biznesa īpašnieki atsakās izmantot hipotekāros un patēriņa kredītus un to vietā izvēlas speciāli izstrādātus biznesa aizņēmumus. Daudzi no tiem tiek izsniegti bez nodrošinājuma, bet ķīlas vietā biznesa īpašniekiem ir jāiesniedz ideāli izstrādāts biznesa plāns ar garantētu peļņu. Biznesa plāna izstrādē nav nekā sarežģīta, ja jums jau ir savs bizness vai jūs lieliski orientējaties jaunā biznesa īpatnībās.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *