Kravu pārvadājumu pakalpojumi. Kā izvēlēties labākos?

Loģistikas pakalpojumi ir daudzu uzņēmumu piedāvājumā, taču, ņemot vērā, ka loģistika bieži vien ir ļoti svarīgs aspekts uzņēmuma veiksmīgai darbībai, šī pakalpojuma sniedzējs ir jāizvēlas pārdomāti. Ko ņemt vērā, lai tas izdotos? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Kāda veida pakalpojumi Jums ir vajadzīgi?

Kravu pārvadājumu pakalpojumi var tikt īstenoti dažādos veidos un termiņos, tādēļ vispirms ir jāizvērtē, kas ir vajadzīgs tieši Jums.

Svarīgi aspekti, kas palīdzēs izvērtēt, kurš pakalpojuma sniedzējs atbilst Jūsu prasībām, ir pārvadājamās kravas veids un apjoms, piegādes ātrums, transportēšanas veids, kā arī citas svarīgas iespējas, piemēram, kravas uzglabāšana un apdrošināšana. Zinot to, kas Jums ir vajadzīgs, piedāvājumā orientēties būs vienkāršāk.

Vai pakalpojuma sniedzēja pieredze atbilst Jūsu vajadzībām?

Svarīgs aspekts, ko noteikti vajadzētu pārbaudīt, ir pakalpojuma sniedzēja pieredze. Novērtējiet, vai izvēlētājam pakalpojuma sniedzējam ir iepriekšēja pieredze sadarbībā ar līdzīgu nozaru uzņēmumiem kā Jūsējais. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja ir aktuāli starptautiskie kravu pārvadājumi, jo, atkarībā no kravas un transportēšanas veida, ir jāņem vērā dažādas nianses.

Kādas ir citu klientu atsauksmes?

Ja vēlaties saņemt labāko pakalpojumu, veltiet laiku, lai iepazītos ar citu klientu atsauksmēm. Tas vairos Jūsu pārliecību un ļaus izvēlēties atbilstošāko risinājumu.

Vai Jūs apmierina komunikācija un papildiespējas?

Tam, kāda ir potenciālā pakalpojuma sniedzēja komunikācija, ir liela nozīme, īpaši, ja plānojat ilgtermiņa sadarbību. Profesionāla un savlaicīga komunikācija var būt izšķiroša krīzes situācijās, kad kaut kas nenotiek pēc plāna.

Otrs svarīgais faktors, kas jāizvērtē, ir papildiespējas, ko uzņēmums piedāvā. Vai tā piedāvājumā ir kravu apdrošināšana, bīstamo kravu pārvadājumi, noliktava? Nebaidieties arī uzdot sev interesējošos jautājumus par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem, lai izvēlētos sev piemērotāko!

“Ursus Forwarding” – kravu pārvadājumi visā pasaulē

Ja ir aktuāli kravu pārvadājumi, ieskatieties uzņēmuma Ursus Forwarding piedāvājumā!

Uzņēmums darbojas kopš 2007. gada, bet 2012. gadā atvērta uzņēmuma filiāle Igaunijā. Piedāvājumā plašs pakalpojumu klāsts – dažādu veidu (auto, avio, dzelzceļa, jūras u.c.) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi un kravu apdrošināšana.

Apmeklējiet www.ursus.lv uzziniet par piedāvātajām iespējām un jautājumu gadījumā saņemiet profesionālu konsultāciju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *