Kravu pārvadājumi, izmantojot 3PL pakalpojumus

Pēdējā laika notikumi ir ietekmējuši situāciju visā pasaulē. Tas ir liels izaicinājums arī uzņēmējiem, kas eksportē savu produkciju, importē izejvielas vai kā citādi sadarbojas ar partneriem starptautiski. Daudzi no tiem tagad ir spiesti meklēt citus piegādes avotos, sākt attīstību jaunos tirgos, kā arī meklēt jaunus sadarbības partnerus.

Katram no mums, arī uzņēmumiem, nākas saskarties ar cenu pieaugumu, nestabilitāti un neziņu, tāpēc ir jāmeklē veidi, kā ietaupīt vienus no svarīgākajiem resursiem – laiku un naudu. Liels palīgs šajā jautājumā ir ārpakalpojumu sniedzēji – trešās puses loģistikas serviss (3PL). Tas ietaupīs jūsu laiku, jo jums pašiem nebūs jāmeklē transporta pakalpojumi, tāpat arī ietaupīs naudu, jo nebūs nepieciešams pastāvīgi uzturēt noliktavas darbību un algot darbiniekus. Izvēloties 3PL, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi var tikt izpildīti izdevīgākā, ērtākā un ātrākā veidā.

Trešās puses (3PL) transporta un loģistikas ārpakalpojuma sniedzēji ir uzņēmumi, kas sniedz loģistikas ārpakalpojumus, nodrošinot kravas pārvadājumus no to iekraušanas līdz izkraušanas brīdim. Tie ietver arī muitas pakalpojumus, noliktavu pakalpojumus, dažādus transporta veidus, maršruta plānošanu, preču distribūciju un citus pakalpojumus.

Aizvien vairāk uzņēmumu Latvijā un pasaulē izvēlas 3PL transporta un loģistikas ārpakalpojuma sniedzējus. Lai atvieglotu piegādes ķēžu darbības procesus un samazinātu piegādes izmaksas, loģistikas pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē ir spiesti rast inovatīvus risinājumus un atvieglot sarežģītos piegādes procesus. Mazinot manuālā darba apjomu piegādes procesu organizēšanā, 3PL servisa uzņēmumi fokusējas uz procesu optimizāciju, palielinot automatizācijas īpatsvaru tajos, kā arī izmanto dažādas modernās tehnoloģijas.

Transportēšana. 3PL pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt visdažādākos pakalpojumu veidus – gan saliktu kravu pārvadājumus (LTL), gan pilnu kravu pārvadājumus (FTL), bīstamu kravu pārvadājumus (ADR), ja jums nepieciešams pārvadāt preces, kas var būt kaitīgas apkārtējai videi, kā arī dārgu iekārtu pārvadājumus. Jums nebūs jāuztraucas arī par licenču un atļauju iegūšanu, muitas un citu formalitāšu kārtošanu – 3PL pakalpojuma sniedzējs par to parūpēsies jūsu vietā. Neatkarīgi no tā, kāda veida kravu pārvadājumi jāveic – vietējie vai starptautiskie, pilnu vai saliktu kravu pārvadājumi – 3PL sniedzējs veiks piegādi un jūs un jūsu klienti preces saņems plānotajā laikā.

Informēšana. Tā kā viens no 3PL piedāvātajiem pakalpojumiem ir arī noliktavas pakalpojumi un krājumu uzskaite, preču distribūcija un marķēšana, jūs būsiet informēts arī par to, cik vienības glabājas noliktavā. Izvēloties 3PL, jūs zināsiet ne tikai atlikušo preču daudzumu, bet arī savas kravas atrašanās vietu, jo ir iespējams izvēlēties kravas izsekošanas pakalpojumu – atkarībā no jūsu izvēles, jūs varat izvēlēties vienreiz lietojamu vai atkārtoti izmantojamu izsekošanas ierīci, kas tiks iepakota kopā ar jūsu kravu, un jūs jebkurā laikā varēsiet būt pārliecināts par savas kravas atrašanās vietu.

Kādas ir TOP 3 priekšrocības, izvēloties 3PL pakalpojumu?

Ietaupiet laiku un naudu. Izvēloties 3PL, jūs varat fokusēties uz sava uzņēmuma pamatdarbību un loģistikas procesus uzticēt nozares profesionāļiem, kas parūpēsies par katru niansi. 3PL uzņēmumi, pateicoties procesu automatizācijai un tehnoloģiju izmantošanai, ir spējīgi loģistikas pakalpojumus nodrošināt efektīvāk, tajā pat laikā samazinot arī izmaksas. Tāpat kā jūs sava uzņēmuma darbības nozari pārzināt vislabāk, tāpat arī 3PL uzņēmumi ir transporta un loģistikas profesionāļi, līdz ar to, spēj nodrošināt izdevīgākus pakalpojumus. Jums nav jātērē līdzekļi, lai attīstītu noliktavas darbību, lai rūpētos par transporta tehnisko stāvokli. Fiksētās izmaksas (individuāla loģistikas departamenta darbības nodrošināšana, telpu noma un darbinieku algošana) ir iespējams samazināt, un arvien vairāk uzņēmumu izvēlas mainīgās izmaksas jeb 3PL pakalpojumus, kas sniedz lielāku elastību un spēju reaģēt uz dažādām pārmaiņām.

Mēriet darbības un esiet efektīvāks. Ar 3PL uzņēmumu jūs varat pielāgoties esošajai tirgus, kā arī sava uzņēmuma iekšējai videi un situācijai. Atkarībā no sezonas un citiem aspektiem, būs laiks, kad pārdošanas apjomi palielināsies vai otrādi – uz brīdi samazināsies. Ja jūsu uzņēmums izmanto 3PL servisu, tad jūs varat izvēlēties noliktavas vietu, darbaspēku un transportu tādam apjomam, kas tajā brīdi ir aktuāls. 3PL ir piemērotākie partneri uzņēmumiem, jo tas palīdz gan samazināt izdevumus, gan sniegt labāku gala rezultātu saviem klientiem.

Iegūstiet zināšanas un pieredzi. Starptautiskie kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, kas prasa lielu rūpību un uzmanību. Tajā iesaistītas vairākas puses, tāpēc jābūt drošam, ka tiek izpildītas visas prasības. 3PL pakalpojumu sniedzēji ir savas nozares profesionāļi, tāpēc savu klientu uzdevumus var izpildīt tieši tā, kā tas viņiem ir nepieciešams. 3PL uzņēmumos strādā darbinieki ar daudzu gadu pieredzi. Sadarbība ar partneriem visā pasaulē sniedz iespēju piedāvāt visizdevīgākos pakalpojumus. Tas atvieglos jūsu darbu ne tikai gadījumos, kad jānodrošina vietējie kravu pārvadājumi, bet arī starptautiskie kravu pārvadājumi – jāpārzina atbilstošie noteikumi dažādās valstīs, jāveic muitas formalitāšu kārtošana un citas detaļas.

Kā izvēlēties uzticamu 3PL pakalpojuma sniedzēju?

Veiciet analīzi, apkopojiet informāciju un saprotiet, kādus rezultātus vēlaties sagaidīt, izvēloties 3PL uzņēmumu. Ir svarīgi izvēlēties tādu loģistikas partneri, kurš spēs nodrošināt jūsu produkcijas apjoma transportēšanu, noliktavas un citus pakalpojumus.

Atsauksmes un uzņēmuma pieredze. Ir svarīgi aplūkot atsauksmes, ko par 3PL pakalpojumu sniedzēju sniedz citi klienti. Varbūt tieši tas, kas nav piemērots citiem, būs piemērots jums un otrādi. Apskatiet, ko par uzņēmumu stāsta citi tā klienti, lai gūtu ieskatu tajā, kā ir strādāt ar konkrēto 3PL pakalpojumu sniedzēju. Ievāciet informāciju par to, vai un cik bieži tiek kavētas piegādes vai rodas kādi citi sarežģījumi un to, kā tie tiek risināti. Labs rādītājs ir ilgtermiņa sadarbība – ja uzņēmumi sadarbojas jau ilgāku laika periodu, jūs varat būt drošs par tā piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Piedāvātie pakalpojumi. Pārliecinieties par pakalpojumu klāstu, ko sniedz izvēlētais 3PL uzņēmums. SIA Vervo piedāvā pilna spektra loģistikas un transporta pakalpojumus, lai tiktu veikti izdevīgi kravu pārvadājumi uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. SIA Vervo loģistikas menedžeri veic rūpīgu maršruta plānošanu, piedāvā ātrus risinājumus un sadarbojas ar zinošiem partneriem. Nepieciešamības gadījumā iespējami arī ekspress kravu pārvadājumi.

3PL ir gudrs risinājums, ar kuru palīdzību kravu pārvadājumi tiks veikti droši un ērti, vienlaicīgi samazinot izmaksas un ietaupot resursus. Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā šāda veida pakalpojumus, ir SIA Vervo. Jau kopš 2008. gada tiek nodrošināti izdevīgi kravu pārvadājumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. SIA Vervo parūpēsies par kravu pārvadājumiem un visiem loģistikas procesiem, lai klients varētu fokusēties uz sava uzņēmuma darbību. Ja nepieciešami loģistikas un transporta pakalpojumi, vērsieties pie uzticama partnera – SIA Vervo.

Komentāri

  1. Simply want to say your article is as surprising.
    The clarity in your post is simply spectacular and i can assume you are an expert on this
    subject. Well with your permission allow me to grab
    your RSS feed to keep up to date with forthcoming post.
    Thanks a million and please carry on the rewarding work.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *