Ko uzdāvināt vīrietim dzimšanas dienā? Četras oriģinālas idejas

Pastāv uzskats, ka izvēlēties dāvanu vīrietim ir diezgan sarežģīti, tomēr tā nav neiespējamā misija pat tad, kad jāapsveic džentlmenis, kuram šķietami ir viss. Ja arī Jums pienācis laiks izvēlēties dzimšanas dienas dāvanu kādam īpašam vīrietim, lasiet un uzziniet, kādas ir TOP dāvanu idejas, ar ko noteikti trāpīsiet desmitniekā.

Aizraujošs izbrauciens ar kartingu, Ferrari vai Lamborghini

Kuram vīrietim gan nepatīk ātrums un azarts? Gan vienu, gan otru jubilārs varēs izbaudīt, ja uzdāvināsiet viņam izbraucienu ar kartingu.

Bet varbūt viņa sapnis ir izbraukt ar ātruma ziņā nepārspējamo Lamborghini vai ekskluzīvo Ferrari? Šo sapni ir iespējams piepildīt!

Barber Shop apmeklējums

Apsveikumi dzimšanas dienā vīrietim noteikti būs vēl patīkamāki, ja tie tiks papildināti ar iespēju apmeklēt Barber Shop, kur džentlmeņi tiek palutināti ar skaistu matu un bārdas griezumu.

Īpašs baudījums gardēdim

Nekļūdīsieties arī, ja uzdāvināsiet kādu garšas kārpiņas lutinošu piedzīvojumu. Tas var būt iecienītā restorāna apmeklējums vai vakariņas tumsā, kas kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu ne tikai gardās maltītes dēļ, bet arī atmosfēras iespaidā. Interesanta iespēja ir arī jautra improvizācijas teātra izrāde, kas papildināta ar gardām vakariņām. Pozitīvas emocijas un gards ēdiens noteikti ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai dzimšanas dienas svinības izdotos!

Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas

Kā būtu ar privātu lidojumu virs Rīgas? Arī tas ir veids, kā gūt patiesas emocijas un vērot skaisto Rīgu no putna lidojuma.

Kā redzams, iespēju pārsteigt ir daudz – izvērtējiet vīrieša gaumi un intereses, lai iepriecinātu ar vislabāko dāvanu. Ja tomēr rodas grūtības piemeklēt piemērotāko dāvanu, laba ideja būs piedzīvojumu dāvanu karte, kas dos saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamāko dāvanu, kas atmiņā paliks vēl ilgi.

Gan šīs, gan arī citas piedzīvojumu dāvanas, kā arī dāvanu kartes un dāvanu komplektus izvēles brīvībai atradīsiet interneta vietnē Davanuserviss.lv. Ieskatieties, lai smeltos iedvesmu gan oriģinālām dāvanām, gan piedzīvojumiem, ko vērts izbaudīt arī pašam.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *