Ķermeņa krēmi tavā ikdienas skaistumkopšanas rituālā

Veselīga, mitrināta un maiga ķermeņa āda ir katra cilvēka sapnis. Ādas stāvokli ietekmē vairāki faktori – ģenētika, uzturs, uzņemtā šķidruma daudzums, ādas kopšanas rituāli, ķermeņa kosmētikas produkti un vēl vairāki citi faktori. Tos visus apvienojot, rezultāts atspoguļojas ķermeņa ādā.

Kā noproti, lielāko daļu no lietām mēs varam ietekmēt un uzlabot. Veicot nelielas korekcijas uztura paradumos un pilnveidojot savus ķermeņa kopšanas rituālus, ādas stāvoklis var manāmi uzlaboties. Viens no ķermeņa kosmētikas produktiem, ko vērts iekļaut savā ikdienā, ir ķermeņa krēms, kas nodrošina ādas mitrināšanu.

Ķermeņa krēmi ikdienas skaistumkopšanas rituālā

Katram no mums ir savi ierastie skaistumkopšanas rituāli, ko veicam vannas istabā. Kāds tos papildina ar regulāriem kosmetologa apmeklējumiem, SPA vai citām ķermeņa procedūrām. Katra darbība un jebkurš kosmētikas līdzeklis, ko izmantojam, ietekmē mūsu ādu. 

Labāko un noturīgāko rezultātu var panākt, veicot regulāras ķermeņa kopšanas darbības. Lai āda ilgtermiņā būtu skaista, veselīga un mirdzoša, viens no pamatnoteikumiem ir tās mitrināšana. Gan iekšķīgi, dzerot ūdeni, gan no ārpuses – ar kvalitatīvu un funkcionālu ķermeņa kopšanas produktu palīdzību.  

Ikdienas skaistumkopšanas rituāla soļi ir pavisam vienkārši:

  1. Ādas attīrīšana. Pirmais solis ir ādas attīrīšana, kuras laikā ādu atbrīvojam no netīrumiem. Tam visbiežāk noder dušas želeja, ziepes vai vannas putas;
  2. Ādas skrubēšana. Otrais solis ir atmirušo ādas šūnu notīrīšana. Reizi nedēļā izmanto ķermeņa skrubi vai pīlingu. Ādas skrubēšana ne tikai noņem atmirušās ādas šūnas, bet arī uzlabo asinsriti;
  3. Ādas mitrināšana. Kad āda attīrīta, to laiks kārtīgi mitrināt. Tam noder ķermeņa krēmi, losjoni un sviesti. Katrs no tiem veic līdzīgu uzdevumu, taču atšķiras to struktūra, uzsūkšanās ilgums un produkta sastāvs.

Pārliecinies, ka ikdienā izpildi visus trīs soļus. Ja kādu no tiem mēdz izlaist – nekad nav par vēlu to tomēr ieviest arī savā rituālā.

Ieguvumi, lietojot ķermeņa krēmu

Ķermeņa krēma lietošanai ir vairāki ieguvumi. Pirmais un galvenais – mitrināta un pabarota āda. Tomēr tas nav vienīgais labums, ko varam saņemt, izmantojot krēmu. Uzlabojas arī kopējā ādas veselība. 

Ādas mitrināšana nodrošina ādas elastību. Tas nozīmē, ka tajā retāk būs sausi pleķi, āda mazāk plaisās. Uzlabojoties kopējam ādas stāvoklim, neapšaubāmi izmaiņas redzēsi arī vizuāli – maiga, gluda un mīksta āda ir viens no patīkamākajiem ieguvumiem. 

STENDERS ķermeņa krēmi

STENDERS ķermeņa kopšanas kosmētikas piedāvājumā ir dažādi ķermeņa krēmi katrai gaumei un ādas tipam. Krēmu sastāvā ir Ziemeļu dabā sastopamas sastāvdaļas, kas uzlabo ādas labsajūtu un ieskauj noturīgā aromātā. Sausas un jutīgas ādas īpašniecēm vēlams izvēlēties biezāku krēmu ar nomierinošām sastāvdaļām. 

Gelveida ķermeņa krēmi ir maigi, viegli un piemēroti ādas kopšanai visa gada garumā. “Ziemeļu dzintars” un “Liepzieds” ir gaisīgas struktūras un vieglas tekstūras gelveida krēmi. Tie viegli klājas un ātri iesūcas ādā.

Barojošs ķermeņa krēms “Dzērvene” un ”24 karātu zelts” mitrinās pat sausu un raupju ādu. Ķermeņa krēms “Māmiņai un mazulim” īpaši izstrādāts rūpēm par jutīgo un delikāto mazuļa un māmiņas ādu. Ķermeņa krēms-eļļa “Ziemeļu jasmīns un juzu” maina savu tekstūru – no krēma pārvēršoties maigā eļļā. Ķermeņa zīds “Ametists” papildināts ar mirdzumu, kas ļauj ādai uzmirdzēt.

Parūpējies par savas ķermeņa ādas mitrināšanu, iekļaujot ikdienas ādas kopšanas rituālā jaunus paradumus. Ķermeņa krēmi mitrina un baro ādu, lai tā būtu maiga un jauneklīga katru dienu. Atceries mitrināt ādu visa gada garumā, lai skaista un mirdzoša āda priecē katru no mums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *